MSI B150M Bazooka Garanti Kapsamı

Kendiniz göndermeniz daha mantıklı çünkü Ebrar servise gönderecek ürünleri haftada bir kere yolluyor ve o gün değişmediyse çarşamba olması lazım. Kendiniz yollarsanız direk gider ürün.

Kendiniz göndermeniz daha mantıklı çünkü Ebrar servise gönderecek ürünleri haftada bir kere yolluyor ve o gün değişmediyse çarşamba olması lazım. Kendiniz yollarsanız direk gider ürün.
Peki hocam yarın hem Ebrar Bilgisayar 'ı hem de MSI servisini ararım. Ona göre birşeyler yaparım teşekkür ederim yardımınız için.

@FurkanEmir41 Hocam anakartı pazartesi günü kargoladım dün ulaşmış MSI sitesinden kontrol etmeye çalıştım ama RMA kodu istedi bunu nasıl alabilirim ya da direk bekleyeyim mi onlar beni arasın?

Saat 2 gibi aramanı öneririm, şuan da arama öğle arasındalardır.
Tamamdır hocam teşekkürler.

@FurkanEmir41 hocam aradığımda bana RMA kodu verilemeyeceğini internetten takip edemezsiniz dediler. SMS ile bilgilendirilecekmisim.

@FurkanEmir41 hocam dün öğrendim anakartın pinlerini 1 kereye mahsus ücretsiz değiştirmişler. Bir daha olursa garanti dışı işlem yapılırmış. Ama başka bir şey sıkıntı çıkarırsa misal sata portu çalışmaz o zaman garanti kapsamında işlem yapılırmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı