MSI B150M Bazooka Garanti Kapsamı

Kendiniz göndermeniz daha mantıklı çünkü Ebrar servise gönderecek ürünleri haftada bir kere yolluyor ve o gün değişmediyse çarşamba olması lazım. Kendiniz yollarsanız direk gider ürün.

Kendiniz göndermeniz daha mantıklı çünkü Ebrar servise gönderecek ürünleri haftada bir kere yolluyor ve o gün değişmediyse çarşamba olması lazım. Kendiniz yollarsanız direk gider ürün.
Peki hocam yarın hem Ebrar Bilgisayar 'ı hem de MSI servisini ararım. Ona göre birşeyler yaparım teşekkür ederim yardımınız için.

@FurkanEmir41 Hocam anakartı pazartesi günü kargoladım dün ulaşmış MSI sitesinden kontrol etmeye çalıştım ama RMA kodu istedi bunu nasıl alabilirim ya da direk bekleyeyim mi onlar beni arasın?

Saat 2 gibi aramanı öneririm, şuan da arama öğle arasındalardır.
Tamamdır hocam teşekkürler.

@FurkanEmir41 hocam aradığımda bana RMA kodu verilemeyeceğini internetten takip edemezsiniz dediler. SMS ile bilgilendirilecekmisim.

@FurkanEmir41 hocam dün öğrendim anakartın pinlerini 1 kereye mahsus ücretsiz değiştirmişler. Bir daha olursa garanti dışı işlem yapılırmış. Ama başka bir şey sıkıntı çıkarırsa misal sata portu çalışmaz o zaman garanti kapsamında işlem yapılırmış.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı