MSI B350M GAMING Pro SVM nasıl açılır?

Gravewormzz

Decapat
MSI B350M GAMING Pro anakartımda sanallaştırma özelliği oldugu söyleniyor, ya da yapanlarda var fakat o kadar video doküman okumama rağmen yapamadım. Overclock bölümünde olması gerektiği söyleniyor fakat o bölüm altında yok. Ayrıca anakart güncellemesi yap denildi, iki farklı flash disk ayrıca NTFS, FAT32 olarak denememe rağmen, M-Flash'dan flash diskime baktığımda atımış olduğum dosya gözükmemektedir. İstenilir ise BIOS ekranından görüntü atabilirim. İyi forumlar.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 62
  • 2.png
    2.png
    2,7 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütün bölümlerin sslerini çektim. Dediğiniz ıommu bölümünüde göremedim ama siz bir bakarsanız iyi olur. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• MSI_SnapShot.jpg
    MSI_SnapShot.jpg
    127,4 KB · Görüntüleme: 71
  • MSI_SnapShot_00.jpg
    MSI_SnapShot_00.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 79
  • MSI_SnapShot_01.jpg
    MSI_SnapShot_01.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 58
  • MSI_SnapShot_02.jpg
    MSI_SnapShot_02.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 38
  • MSI_SnapShot_03.jpg
    MSI_SnapShot_03.jpg
    125,9 KB · Görüntüleme: 49
  • MSI_SnapShot_04.jpg
    MSI_SnapShot_04.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 39
  • MSI_SnapShot_05.jpg
    MSI_SnapShot_05.jpg
    112,1 KB · Görüntüleme: 55
Hocam bunların hepsine baktım bu B350M pcmate benim ki B350M GAMING PRO aynı özellikler olmasına rağmen bu arkadaşla overclock bölümünde farklı seçenekler mevcut benimkinde o özellikler yok. Acaba güncellemeden kaynaklımı diyorum. Güncelleme dosyasını flash belleğime yüklüyorum BIOS'daki M-Flash bölümüne giriyorum flash bellek içeriğini okuyormuyor farklı flash bellek denedim gene aynısı oldu. Kafayı yemek üzereyim. Teşekkürler.

Çok teşekkürler hocam valla nereye baktıysam bi çözümü bulamadım, çok makbule geçer.
Evet hocam kucalayarak buldum. Hatta konu sabitlenebilir çünkü hiçbir yerde çözümünü bulamadım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    124,4 KB · Görüntüleme: 68
  • 2.jpg
    2.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 57
  • 3.jpg
    3.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 42
  • 4.jpg
    4.jpg