MSI B350M PRO-VD Plus BIOS güncellemesinden sorna görüntü sorunu

darkfeveris

Decapat
MSI B350M PRO-VD Plus anakartina MSI'in 20.11.2019 tarihinde yayınlamış olduğu BIOS guncellemesini yaptım, guncellemeden sonra bilgisayardan görüntü alamıyorum.

Anakart: MSI B350M PRO-VD Plus.
Ekran karti: MSI GT730.
RAM: G.Skill Aegis 8 GB DDR4 2133MHz.
İşlemci: AMD Ryzen 3 1300 X.
SSD: Kingston HyperX 240 GB.
HDD: Toshiba 3.5" 1 TB 7200RPM.
Debug ledlerinden vga ve gpu ledi yanıyor anakrttanda görüntü alamıyorum

Son düzenleme:

Herhangi bir sekilde biosa erişimin yok hiçbir sekilde görüntü alamıyorum ekran kartım çalışıyor baska bir pcde denedim ama sistemde ryzen işlemci olduğu için ve ryzen lerde dahili gpu olmadığı için onboard görüntüde alamiyorum
Bios Güncellemesinden sonra olduğu için garantiye yollamayı düşünüyorum garanti kapsamına girermi

Herhangi bir sekilde biosa erişimin yok hiçbir sekilde görüntü alamıyorum ekran kartım çalışıyor baska bir pcde denedim ama sistemde ryzen işlemci olduğu için ve ryzen lerde dahili gpu olmadığı için onboard görüntüde alamiyorum
Bios Güncellemesinden sonra olduğu için garantiye yollamayı düşünüyorum garanti kapsamına girermi
Büyük ihtimal ile garanti kapsamına girer. Servis yeniden BİOS yazıp gönderir. CMOS yapmayı denediniz mi?

Windows'un açıldığından emin isen ekran kartın veya monitör ile ekran kartı arasında kullandığın kabloda sıkıntılı olabilir. Ekran kartın başka PC'de çalışıyor demişin. Anakartının ekran kartı slotu bozulmuş olabilir.

Ekran kartı slotumda bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü bios guncellemsini yapmadan önce sorunsuz çalışıyordu bugün farkettimki yaptığım guncelleme beta bir güncelleme imiş sorunun bundan olacağını düşünüyorum

Forumda iki tane daha konu gördüm. İkisi de çözülmemiş. En iyisi servise yollamak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı