Çözüldü MSI B450 anakart ile Ryzen 5 5600 kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1600 af

Decapat
Daha fazla  
Anakart
MSI B450M-A Pro Max
Merhaba MSI B450M-A Pro Max anakart ile Ryzen 5 5600 işlemci kullanabilir miyim BIOS sürümümü CPU-Z programı üzerinden kontrol ettim güncelleme yapmama gerek var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• biosss.png
    biosss.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 234
Hocam BIOS güncellemesi yaptım ancak görüntü gelmiyor ekrana 5600 ile. 1600 AF işlemciyi takınca görüntü alıyorum 5600 bozuk olabilir mi sizce işlemci yuvaya tam oturuyor ondan eminim.

Reis HDMI kablosunu ekran kartına takılı ise çıkar tak yap BIOS pilini çıkar tak yap anakart üzerinde bir ışık sayı vs yazıyor ise hata vardır büyük ihtimalle.

Reis HDMI kablosunu ekran kartına takılı ise çıkar tak yap BIOS pilini çıkar tak yap anakart üzerinde bir ışık sayı vs yazıyor ise hata vardır büyük ihtimalle.

Buradaki konuya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Buradaki konuya bakabilirsiniz.

Düzelttim hocam beta versiyonu indirince görüntü geldi size ve yanıt veren herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı