MSI B450 GAMING Plus ile Gamepower warCry uyumlu mu?

Zaten işlemci sıcaklık sorunuz olmaz o konuda sıkıntınız olmasın. OC için farklı faktörler var dediğim gibi ama işlemci sıcaklığı sorun olmaz.

Hem Rev 200 hem Lit 100 görsel olarak çok hoş tercih size kalmış.

Rev 200 modelinin yan tarafının hava girişleri daha geniş duruyor hava akışı bir tık daha iyi olabilir tercih size kalmış.

Zaten işlemci sıcaklık sorunuz olmaz o konuda sıkıntınız olmasın. OC için farklı faktörler var dediğim gibi ama işlemci sıcaklığı sorun olmaz.

Rev 200 modelinin yan tarafının hava girişleri daha geniş duruyor hava akışı bir tık daha iyi olabilir tercih size kalmış.
Tamamdır yardımlarınız için çok teşekkür ederim.İyi akşamlar.

Çok soru sorduğumun farkındayım lütfen kusura bakmayın. Biraz önce tesadüfen Sharkoon RGB Flow adlı kasaya rastladım. Hem görünüş olarak güzel geldi hem de ön kısmının bir kısmı mesh yani hava akışı lit 100 RGB'ye göre daha iyi gibi geldi. Lit 100 RGB'yi alıp almama konusunda tereddüt ediyordum çünkü yan tarafındaki boşluklar çok küçüktü. İyi bir hava akışının sağlanamayacağından korkuyordum. RGB Flow kasası bir tık daha mantıklı geldi. Hem daha ucuz hem hava akışı daha iyi. Sizce RGB Flow alıp 6 fanla kullansam istediğim soğutmayı sağlayabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı