MSI B450 Tomahawk Max BIOS yükleme sonrası görüntü gelmiyor

HeilTurk

Hectopat
Merhaba. Dün akşam PC ile takılırken mavi ekran yedim. BIOS sürümümü 1.0.0.6 versiyonuna geri döndürmek istedim çünkü daha stabil çalışıyordu PC o sürümde. BIOS Update yaparken mutfağa kadar gittim, geldim ve baktım PC çalışıyor ama ekranda, farede ve klavyede ışık yok. CMOS yaptım işe yaramadı, BIOS pilini çıkardım işe yaramadı, reset tuşu basılı tutmayı denedim işe yaramadı. Hiçbir şekilde ekrana görüntü gelmiyor. Kasa içinde bütün modüller çalışıyor ama ekrana görüntü vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirtilen özelliği kullanabilmek için şu video işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belirtilen özelliği kullanabilmek için şu video işinize yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu da yaptım ama işlem sırasında ışık söndükten sonra pc kendini resetledikten sonra flash bios ışığı sabit yanmaya devam ediyor ve sonuç aynı düzelmiyor ne yapacağımı şaşırdım artık .

BIOS Flashback işleminde zaman zaman USB bellek ile alakalı uyumsuzluklar olabiliyor. Mümkünse farklı bir bellek ile aynı adımları uygulamanız, belki yardımcı olabilir.

BIOS Flashback işleminde zaman zaman USB bellek ile alakalı uyumsuzluklar olabiliyor. Mümkünse farklı bir bellek ile aynı adımları uygulamanız, belki yardımcı olabilir.
2 farklı bellekle uygulafım ışık kırmızı yanıyor başından beri sanırım kart arızalandı başka çözüm yolu yoksa hurdaya ayıracağım garantisi var ama tr servisleriyle hiç uğraşmak istemiyorum yine kullanıcı hatası bulup para istwrler 700 tl lik karta.

Geri
Yukarı