MSI B550 Carbon'da CPU LED'i yanıyor

Bence yapamadınız ya da yanlış yaptınız. Hangi siteden hangi bios'u indirdiğinizi ve hangi talimata göre nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?

Msi sitesinden technopat videosuna gore
Msı'ın hangi sitesinden hangi bios versiyonunu... Technopatın hangi videosu...
Neyse. Bu siteden gösterdiğim versiyonu tekrar indirin ve aşağıya attığım MSI'ın resmi videosuna göre tekrar atmayı deneyin.

1627322005073.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer yine olmazsa işlemciyi yanlış monte etmiş olabilirsiniz. Söküp tekrar monte etmeyi deneyin. Bilmiyorsanız ve kendinize güvenmiyorsanız servise yollayın. Dediğim gibi yukarıda yazdığım şekilde bir deneyin önce. İngilizce konusunda sıkıntı çekerseniz anlamadığınız yerleri sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Msı'ın hangi sitesinden hangi bios versiyonunu... Technopatın hangi videosu...
Neyse. Bu siteden gösterdiğim versiyonu tekrar indirin ve aşağıya attığım MSI'ın resmi videosuna göre tekrar atmayı deneyin.

Eki Görüntüle 1119076

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
onu denedim olmadı v16 surumunude denedim oda olmadin sistemi yeni topladim ilk ekran geldi yeniden baslatinca cpu isigi yandi

Lütfen bios dosyasının adını değiştirmeyi unutmayın / Flash belleği fat32 formatında formatlayın ve doğru USB portuna yani flashbios portuna taktığınızdan emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı