MSI Bravo 15 96 dereceden inmiyor

BeuszZ

Picopat
Daha fazla  
R7 4800H işlemcisi Cooler Boost'u açsam da 93 dereceye iniyor, daha sonra tekrar 95 derece oluyor. Eskiden kasa metal olduğu için sıcak sanıyordum. Afterburner ile baktığımda bu dereceleri gördüm. Üzerinden 6-7 ay geçti, değişim veya iade yaparlar mı? Gördüğüm kadarıyla bu sıcaklıklar normal değil.

R7 4800H işlemcisi Cooler Boost'u açsam da 93 dereceye iniyor, daha sonra tekrar 95 derece oluyor. Eskiden kasa metal olduğu için sıcak sanıyordum. Afterburner ile baktığımda bu dereceleri gördüm. Üzerinden 6-7 ay geçti, değişim veya iade yaparlar mı? Gördüğüm kadarıyla bu sıcaklıklar normal değil.
@Radeon RX 5500M

R7 4800H işlemcisi cooler Boost'u açsam da 93 dereceye iniyor, daha sonra tekrar 95 derece oluyor. Eskiden kasa metal olduğu için sıcak sanıyordum. Afterburner ile baktığımda bu dereceleri gördüm. Üzerinden 6-7 ay geçti, değişim veya iade yaparlar mı? Gördüğüm kadarıyla bu sıcaklıklar normal değil.

95 derece hiç normal değil, bilgisayara zarar verecek düzeyde. Bir servise gönderin, genel bakımını yapsınlar.

Normal sicakliklar benim laptopum 1 aylik biraz once gordum o sicakliklari.

Geri
Yukarı