MSI Bravo 15 96 dereceden inmiyor

Uygulayabilir ama riske girmek isteyeceklerini sanmiyorum. Birde buyuk ihtimal termal blogun bakir metalindendir. Bakir ile sivi metal kullanilmasi pek uygun degildir.

Hocam şimdi ben servispoint'e cihazı ısınıyor diye yollasam bir değişiklik olmaz mı? Diyorsunuz yani termal macunla ne kadar değişebilirki en azından 85 derecelerde gezinsin istiyorum. 96 ile 85 arasında çok fark var termal macun bu kadar etki eder mi?
Bilgisayarda oyun açtığımda elimi süremiyorum.
Servis Point ile iletişim kurun. Telefonla arayıp teknik ekibe yönlendirme isteyin. Durumdan bahsedin. Gönderin bakalım derler yüksek ihtimal. Sıvı metal uygulayacaklarını da düşünmüyorum. 7 bakır boru çift fan üç fan çıkışlı bir modelde buna gerek yok diyeceklerdir yüksek ihtimal. Ayrıca hem uğraştırıcı hem riskli.

Servis point ile iletişim kurun. Telefonla arayıp teknik ekibe yönlendirme isteyin. Durumdan bahsedin. Gönderin bakalım derler yüksek ihtimal. Sıvı metal uygulayacaklarını da düşünmüyorum. 7 bakır boru çift fan üç fan çıkışlı bir modelde buna gerek yok diyeceklerdir yüksek ihtimal. Ayrıca hem uğraştırıcı hem riskli.

Reis FPS den çok sıcaklık alıyorum böyle saçma şey mi olur? Sizde söylüyorsunuz 7 adet bakır boru ve 3 çıkış bulunuyor 100'lü dereceleri görmemek gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    61,2 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı