Çözüldü MSI Bravo 15 mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bishop heahmund

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim dizüstü bilgisayarı kullanıyorum ve League of Legends adlı MOBA oyununu oynarken sorun yaşıyorum. Oyuna girdiğimde durup dururken ( her oyun olmuyor ) ekran donuyor, ardından beni masaüstüne atıyor hiçbir komut çalışmıyor, biraz bekledikten sonra LoL beyaz ekran olarak kalıyor ( yarım ekran ) beni oyundan atıyor ve tekrar gir çık yapmak zorunda kalıyorum. Bu hatayı çok fazla aldım ve bir kere de mavi ekran hatası aldım bahsettiğim oyunu oynarken. Yardımlarınızı bekliyorum.

Düzenleme: Birkaç kere de kendini yeniden başlattı ben bu oyunu oynarken.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkürler. Gönderiyi düzenledim.

Merhaba, başlıkta belirttiğim dizüstü bilgisayarı kullanıyorum ve League of Legends adlı MOBA oyununu oynarken sorun yaşıyorum. Oyuna girdiğimde durup dururken ( her oyun olmuyor ) ekran donuyor, ardından beni masaüstüne atıyor hiçbir komut çalışmıyor, biraz bekledikten sonra LoL beyaz ekran olarak kalıyor ( yarım ekran ) beni oyundan atıyor ve tekrar gir çık yapmak zorunda kalıyorum. Bu hatayı çok fazla aldım ve bir kere de mavi ekran hatası aldım bahsettiğim oyunu oynarken. Yardımlarınızı bekliyorum.

Düzenleme: Birkaç kere de kendini yeniden başlattı ben bu oyunu oynarken.
minidump dosyam : 012823-27406-01.dmp

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Önemli değil çağ dışı kalmış biraz sistem sürücüleri :D
BIOS update et.
Ekran kartı sürücülerini güncelle.
Teşekkürler. Bios sürücümü güncelledim fakat şimdi de BitLocker uyarısı alıyorum. Sisteme giriş yapamıyorum bu iletiyi telefondan yazıyorum yardım etme şansınız var mı acaba?

Düzenleme : aka.ms/myrecoverykey adresinden bakarak giriş yaptım.

sorunum devam ediyor mavi ekran sorunu kalktı fakat oyun oynarken sürekli donuyor

Geri
Yukarı