Elektronik MSI Clutch GM08 Gaming mouse 169 TL

Alınmaz, aynı paraya Lenovo M300 veya GXT180 daha iyi olur.

Sensörü çok kötü almanızı önermiyorum. 159TL etmeyen bir ürün.

Son düzenleme:
@DTB dediğin mantıksız geldi. Bu ülkede aylık enflasyon bile %30'lara vurabilmişken katılmıyorum.
Aslında evet şu anki indirimli fiyatlar eskiden normal fiyat olarak geçiyordu. Haklısınız enflasyon zirvede. 159TL ye de alınmaz bence. Yazdığım şeyi değiştirdim.

Alınmaz, aynı paraya Lenovo M300 veya GXT180 daha iyi olur.

Sensörü çok kötü almanızı önermiyorum. 159TL etmeyen bir ürün.

@DTB dediğin mantıksız geldi. Bu ülkede aylık enflasyon bile %30'lara vurabilmişken katılmıyorum.

Yapıcı eleştirileriniz için teşekkürler indirimi görünce ihtiyacı olan alsın diye atmıştım ama daha iyi alternatifleri varmış bu alanda kendimi geliştirmeye çalışıyorum lütfen kusuruma bakmayın.

Yapıcı eleştirileriniz için teşekkürler indirimi görünce ihtiyacı olan alsın diye atmıştım ama daha iyi alternatifleri varmış bu alanda kendimi geliştirmeye çalışıyorum lütfen kusuruma bakmayın.
Sıkıntı yok hocam.

Çok fazla rekabetçi oyun oynuyorsanız tavsiye etmem. Ancak şu piyasada fiyatına göre alınabilir bir ürün.

Arkadaşlar 150-200 fiyat bandında bir öneriniz var mı acaba? Araştırmaktan sıkıldım baya, bütçe düşük olduğu için sürekli mouseların beğenilmeyen yönlerine denk geliyorum. Fakat yine aklımda Gamepower Kyojin var, öneriniz var ise söyleyin lütfen.

Eğer mouse ihtiyacınız var ise ve geçici süreliğine kullanacaksanız alınabilir fakat onun dışında alınmaz. Ben abimin mouse'unu kullanıyordum sonra ihtiyacı olduğu için geri almıştı mouse'unu o zaman 2 aylığına idare etsin diye 99TL'ye almıştım. İş görüyor fakat bir beklentiniz de olmamalı.

Geri
Yukarı