MSI Creator 15 vs GS66 Stealth RTX 3060

ali_007

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Modelleme ve render ile uğraşıyorum ihtiyaçlarımı tahmin edebilirsiniz, danışmak istediğim konu 2 laptop arasında kaldım ve normalde Creator tercih edecektim fakat GS66, Creator ile neredeyse aynı donanıma sahip hatta bazı noktalarda öne geçiyor. (RAM gibi, ekran yenileme hızı, vs.) GS66'da sadece gözüme carpan detay parmak izi okuyucusunun olmaması. Onun dışında kasa bile aynı sanırsam.

Önerilerinize açığım, herkese iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Modelleme ve render ile uğraşıyorum ihtiyaçlarımı tahmin edebilirsiniz, danışmak istediğim konu 2 laptop arasında kaldım ve normalde creator tercih edecektim fakat GS66, creator ile neredeyse aynı donanıma sahip hatta bazı noktalarda öne geçiyor. (RAM gibi, ekran yenileme hızı, vs.) GS66'da sadece gözüme carpan detay parmak izi okuyucusunun olmaması. Onun dışında kasa bile aynı sanırsam.

Önerilerinize açığım, herkese iyi forumlar.

Hocam oyun oynamayacaksanız, creator alın. Creator yazılımı size avantaj sağlar. GS ise daha çok taşınabilirlik odaklı oyunculuk için odaklı. Ben sizin yerinizde olsam GS66 alırdım, daha kuvvetli bir 3060 var içinde. (hatta GP66 hepsinden daha güçlü ama kalın ve ağırdır)

Hocam oyun oynamayacaksanız, creator alın. Creator yazılımı size avantaj sağlar. GS ise daha çok taşınabilirlik odaklı oyunculuk için odaklı. Ben sizin yerinizde olsam GS66 alırdım, daha kuvvetli bir 3060 var içinde. (hatta GP66 hepsinden daha güçlü ama kalın ve ağırdır)

Ağırlıkları aynı 2.1 kg / ve ikisi de taşıma odaklı hatta GS66 da olmayan askeri sağlamlık sertifikası creator da var (bilgilerinde var ama g66 da bilgilerinde yer almıyor ama kasa aynı) / ekran kartları ve işlemciler aynı.

Arkadaşlar merhaba bu iki bilgisayarın tuş takımı aynı mı? MSI creator 15'e sahibim, klavye koruyucu almak istiyorum lakin hiçbir yer de bulamıyorum her yerde GS66 için keybord cover satılıyor, acaba GS66 için satılan koruyucu creator 15'e de tam uyar mı? Kasaları aynı gibi ama emin olamadım, bu arada bende usa versiyonu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı