MSI CX62 M.2 SSD ve RAM yükseltme

LooperCrow

Hectopat
Yer
balıkesir
Daha fazla  
Meslek
yüksek lisanas

Dosya Ekleri

• 1.jpeg
    1.jpeg
    147,4 KB · Görüntüleme: 188
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    177,9 KB · Görüntüleme: 181
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    229,5 KB · Görüntüleme: 188
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    177,6 KB · Görüntüleme: 191
  • 5.jpeg
    5.jpeg
    154,1 KB · Görüntüleme: 175
Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün sitesinde bütün M.2 çeşitlerini desteklediği yazıyor. NVMe veya M.2 SATA SSD alabilirsiniz. Fakat resimde anakartın üstünde SATA yazısı var. Belki sizin modeliniz sadece M.2 SATA SSD destekliyor olabilir. Emin olmak için isterseniz teknik servise danışabilirsiniz. Bütçenize göre Samsung, WD veya diğer markalardan bir model tercih edebilirsiniz.

msi.jpg

Bellek olarak 8 GB 2133 MHz SODIMM bellek alacaksınız. Aşağıdaki satıcılarda elinizdeki belleğin aynısı var.

Teşekkür ederim. Ben şunu sipariş verdim. Corsair MP510 240GB 3100MB/sn-1050MB/sn NVMe PCIe M.2 SSD Fiyatı link sadece bilgi amaçlıdır.
RAM içinde irtibata geçtim verdiğiniz linklerden çok sağ olun.

Merhaba,

Bende aynı ssd'den aldım. Format attım biosta ssd yi bir görüyor. Bir görmüyor.
Böyle bir sorunla karşılaştınız mı?
Ben de;

Model SSD aldım, taktım. Fakat hiçbir şekilde BIOS'ta gözükmedi. Ben de uğraşamam dedim ve iade ettim. HDD devam...

Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Kingston A2000 M.2 ssd bilgisayara uyumlu. Hdd içindeki windows kısmını silip harddiski devre dışı bıraktıktan sonra ssd üzerine windowsu kurdum şuan sorunsuz çalışıyor. Harddiski tamamen sıfırlayıp bilgisayardan çıkarıp sadece ssd takılıyken de windows kurulumunu yapabilirsiniz. Tabi bunu yapmadan önce verilerinizi yedeklemeniz iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı