MSI Delta 15 ani fan açma ve ani CPU ısısı yükselmesi

FBChef

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
MSI Delta 15 laptopa sahibim. R9 5900HX işlemci ve RX 6700M GPU'su mevcut. Hiçbir işlem yapmıyorken bile CPU sıcaklık değerleri 50 dereceden birkaç saniyede 85-90 dereceleri görüyor ve 10-15 saniye sonra geri 50'lere düşüyor. Hem ısınacağı herhangi bir işlem yok hem de bu kadar kısa sürede böyle bir sıcaklık değişimi fiziksel olarak da mümkün değil. Bu sorunu çoğu zaman prize takılıyken yaşıyorum ama prize takılı değilken yaşadığım da oluyor. Böyle bir sorun deneyimlemiş olan var mı? Bana neler önerebilirsiniz teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar,
MSI Delta 15 laptopa sahibim. R9 5900HX işlemci ve RX 6700M GPU'su mevcut. Hiçbir işlem yapmıyorken bile CPU sıcaklık değerleri 50 dereceden birkaç saniyede 85-90 dereceleri görüyor ve 10-15 saniye sonra geri 50'lere düşüyor. Hem ısınacağı herhangi bir işlem yok hem de bu kadar kısa sürede böyle bir sıcaklık değişimi fiziksel olarak da mümkün değil. Bu sorunu çoğu zaman prize takılıyken yaşıyorum ama prize takılı değilken yaşadığım da oluyor. Böyle bir sorun deneyimlemiş olan var mı? Bana neler önerebilirsiniz teşekkürler.
Bu olay olurken görev yöneticisini açıp artan kullanımları gözlemleyin hocam.

Bu olay olurken görev yöneticisini açıp artan kullanımları gözlemleyin hocam.
hocam herhangi bir şey yok aktif çalışan, cpu kullanımı bellek ve gpu kullanımı %3-4 civarlarında geziniyor. Ekte de belirttim bi bakar mısınız

Dosya Ekleri

• msi.png
    msi.png
    184 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı