MSI Delta 15 vs ASUS TUF A15

Performans isterseniz pil ömründen kismaniz gerek hocam, ya da yok ben adaptörle beraber her yerde kullanirim derseniz işlemci gucu olarak bu modele HP Victus 16-D1047NT 68P32EA i5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 16.1 Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ekran kartı gücü olarak da bu modele bakabilirsiniz

Performans isterseniz pil ömründen kismaniz gerek hocam, ya da yok ben adaptörle beraber her yerde kullanirim derseniz işlemci gucu olarak bu modele HP Victus 16-D1047NT 68P32EA i5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 16.1 Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Hocam benim attığım victus yeterlidir bence ne düşünüyorsunuz?

Yeterlidir hocam ama arkadaşın bütçesini aşıyor.
20k üzerine çıkacak gücüm yok ne yazık ki. Normal bir dizüstü pc bakayım dedim yalnızca i7 16gb RAM seçtim min. fiyat 13-14k'dan başlıyor bu durumda da oyunda oynamak istediğim için 17k civarına çıkmak daha mantıklı geldi.

Benim iletim sağladıklarımla ilgili düşünceleriniz nelerdir ?

Hocam daha çok işlemci ağırlıklı işler söylediğiniz için bana victus daha mantıklı geliyor, klavye olarak Lenovo'ya göre biraz daha zayif olmasi lazım işle uğraşacağım dediğiniz için bu etmen belki sizi etkileyebilir mağazaya gidip denemenizi öneririm. Onun dışında victusu alip +8 RAM eklerseniz güzel olur içinde DDR5 RAM var.

A15 versiyonları onlar oluyor zaten, normal FX506'larda vesaire yok.
Arkadaşın attığı daha bu aylarda çıktı 6000 serisi Ryzen CPU var içinde. 2020'deki A15 serisi kronik sorunlu ama bu yeni çıkanlarda sorun var mı yok mu internette düzgün bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı