MSI-G2422 monitörde Sekiro oynarken görüntü yırtılıyor

Chezzaritz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500

ZOTAC OVERCLOCK EDITION RTX 3060 8GB

GIGABYTE A520M

DDR4 HP 2X8 16GB RAM

CRUCIAL 1TB M2 SSD
Monitör
MSI G2422
Sorun yukarıdad belirtildiği gibi kamerayı çevirdiğim gibi çok fazla görüntü yırtılıyor. Hiç hoş değil oynarken çok rahatsız ediyor. Nasıl çözebilirim?
Sistem:
AMD Ryzen 5 5500.

Zotac overclock Edition RTX 3050 8 GB.

Gigabyte A520M.

DDR4 HP 2x8 16 GB RAM.

Crucial 1TB M.2 SSD.

Sekiro Basic olarak Max 60 FPS oynanıyor. Monitör Hz'ini 60'a alabilirsin. FPS göstergesine de bak ayrıca, 48 FPS gibi bir sorunu var, eğer 48 FPS vs. gösteriyorsa (60 değilse) sürekli droplar girmeye başlıyor, oyunu kapatıp yeniden açmayı dene.

Sekiro Basic olarak Max 60 FPS oynanıyor. Monitör Hz'ini 60'a alabilirsin. FPS göstergesine de bak ayrıca, 48 FPS gibi bir sorunu var, eğer 48 FPS vs. gösteriyorsa (60 değilse) sürekli droplar girmeye başlıyor, oyunu kapatıp yeniden açmayı dene.
Biraz araştırdım mod indirdim sabit 170 FPS'e çektim hem akıcı hemde yırtılmıyor artık.

Modu nasıl yaptın kanka bana da anlatır mısın? Drop yemiyorum fakat Max 60 FPS canımı sıkıyor.
Hocam öncelikle modu indirin arkada açın mod size bir ton ayar sunuyor orada 60 FPS lock yazan kısma istediğiniz FPS değerini giriyorsunuz sizin için kilitliyor. Ayarları yazdıktan sonra altaki patch butonuna tıklamayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı