MSI G274QPF-QD alınır mı?

Bütçe
10000

Askan0109

Hectopat
Daha fazla  
Bayağıdır 2K IPS panel 165Hz ve üstü hem hikaye hem FPS oyunları için monitör arayışındaydım bu modeli daha önce görmüştüm tavsiye edenler olmuştu ve şansıma bugün Gaming gecesinde indirime girecek bir ürün kendisi şu anki güncel fiyati 9.800 lira güzel bir indirim ile alınabilecek bir monitör mü ya da daha iyi öneriniz var mıdır? Daha önce de konu açmıştım ama karar veremiyorum şu an böyle bir fırsat gelince belki güzeldir kararlaştırıp alırım diye bir umut konu açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap iadesi nasıldır acaba? 1x ölü piksel vs çıkması durumunda iade alıyorlar mı? Bugün bu monitörden amazon iade politikası iyi olması sebebi ile iki tane sipariş verdim. İncehesap da iade alır mı ölü piksel vs durumunda?

Bayağıdır 2K IPS panel 165Hz ve üstü hem hikaye hem FPS oyunları için monitör arayışındaydım bu modeli daha önce görmüştüm tavsiye edenler olmuştu ve şansıma bugün Gaming gecesinde indirime girecek bir ürün kendisi şu anki güncel fiyati 9.800 lira güzel bir indirim ile alınabilecek bir monitör mü ya da daha iyi öneriniz var mıdır? Daha önce de konu açmıştım ama karar veremiyorum şu an böyle bir fırsat gelince belki güzeldir kararlaştırıp alırım diye bir umut konu açtım.

Merhaba Gaming gecesinden aldınız mı? aldıysanız ne kadara aldınız acaba bende almayı düşünüyorum. Gaming gecesini beklesem mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı