MSI G274QPF-QD monitörün üst kısmında titreme

• Konuyu başlatan Mochh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 117

Mochh

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler.
Ekranın üst kısmında satır şeklinde resimdeki gibi arada titreme sorunu yaşamaktayım. İlk aldığım zaman aynı model üründe bu sorun sebebiyle değişime gönderdim ve tarafıma yeni ürün geldi.
Şimdi yeni gelen üründe aynı sorunu yaşamaktayım. Kullanan arkadaşlar bunun gibi sorun yaşamakta mı?
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

monitör sorun.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler.
Ekranın üst kısmında satır şeklinde resimdeki gibi arada titreme sorunu yaşamaktayım. İlk aldığım zaman aynı model üründe bu sorun sebebiyle değişime gönderdim ve tarafıma yeni ürün geldi.
Şimdi yeni gelen üründe aynı sorunu yaşamaktayım. Kullanan arkadaşlar bunun gibi sorun yaşamakta mı?

Eki Görüntüle 1970489

Aynı sorunu bende at kısımda başka bir monitörde yaşadım düzelmedi tavsiyem iade edin benimki 4yılın ardından yapmaya başladı.

Herkese iyi günler.

Eki Görüntüle 1970489

Çözümlerini yazayım ama çok fazla götürmüyor çözünürlük değiştirin ya da Hz düşürün.

Aynı sorunu bende at kısımda başka bir monitörde yaşadım düzelmedi tavsiyem iade edin benimki 4yılın ardından yapmaya başladı.

Çözümlerini yazayım ama çok fazla götürmüyor çözünürlük değiştirin ya da Hz düşürün.
Tavsiyeniz için teşekkürler, oyunlarda hiçbir sorun yaşamıyorum. Ancak Firefox tarayıcıda ne zaman gezinsem ara ara bu sorun oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı