MSI G274QPF-QD vs Dell G3223D

33Mehmet33

Hectopat
Arkadaşlar 4070'li sistem topladım. 2K monitör almak istiyorum. Genelde rekabetçi çok oyun oynamıyorum arada sırada oynuyorum. Çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum. Monitörden beklentim oyun oynarken verdiği görüntü oyunun atmosferi yansıtsın. Vay be şu manzaraya bak dedirtsin istiyorum. Umarım derdimi anlatabilmişimdir :)
Bütçe: 10 12 k civarı. Sizce hangisini almalıyım?

Bu bütçede bu iki monitorden daha iyi bildiğiniz monitör varsa onu da tavsiye edebilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Merhaba

İki gündür "Viewsonic Vx2780 2k" kullanıyorum, fiyatına göre gayet başarılı ( 6800tl ) . 21.5" monitörden geçtim ve hiçde anlatıldığı gibi büyük gelmedi monitör. Xbox ile kullaniyorum ve o klasik soruyu ben de kendime sordum " 32inc çok mu büyük olur acaba ? " Hayır hocam , yeriniz varsa , kesinlikle alın 32" geçin hiç sizi üzmez . Dell model gayet başarılıdır.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. Aynen öyle dediğin 31.5' başta buyük gelecek. Bende senin gibi 21' den geçeceğim ama zaten rekabetçi oyun çok oynamadığım için benim için sorun olmayacak. Sadece görüntü ekran renk kalitesi olarak hangisi olacağı önemli benim için. Fikrini belirttiğin için tekrardan teşekkür ederim.

Arkadaşlar 4070'li sistem topladım. 2K monitör almak istiyorum. Genelde rekabetçi çok oyun oynamıyorum arada sırada oynuyorum. Çoğunlukla hikayeli oyunlar oynuyorum. Monitörden beklentim oyun oynarken verdiği görüntü oyunun atmosferi yansıtsın. Vay be şu manzaraya bak dedirtsin istiyorum. Umarım derdimi anlatabilmişimdir :)
Bütçe: 10 12 k civarı. Sizce hangisini almalıyım?

Bu bütçede bu iki monitorden daha iyi bildiğiniz monitör varsa onu da tavsiye edebilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden.
Naptınız hocam hangisini aldınız bende aynı konumdayım şuan 1 aydır kasam va monitör yok

Geri
Yukarı