MSI G27CQ4 vs AOC Q27G2EBK

Tamamdır teşekkür ederim, İtopya'nin ölü piksele karşı tutumu nasıl oluyor daha önce yaşadınız mi hocam. Dediğiniz gibi kötü bir panel gelirse ifadede sorun çıkartırlar mi?

Çok sevecen değiller peşinen söyleyeyim. Çok sorunlarla uğraşmak istemezler. İlk önce malı senden alıp sonra servise gönderirler. Servis raporu, geldi-gittisi 1 ayı buldururlar.

Bu monitör bütçenize yakın olarak gelebilir. Dilerseniz takip edin. Bunun harici zaten MSI önerdim. Çok seçenek bulmanıza gerek yok. Her VA monitör alınmaz.

Reis anlıyorsun diye soruyorum bu nasıl

Kötü. Tavsiye etmem. Tavsiye olarak da sunmam.

Ne alsam bilemedim ya 8-8.5 bütçem var artık ama hala bulamıyorum.

Ve burada attıgınız AOC 24 ınc 2K nasıl olurkı bazıları net guzel dıyor bazıları kotu laptopum bıle daha net, guzel dıyor.

Son düzenleme:
Elektronik: MSI G272QPF WQHD 2K IPS 170Hz Monitör 7500 TL şöyle bir ürün geldi aramıza. Qd modelinin düz modeli bu. Yani quantum dot olmayan modeli. Sadece satıcıyı tanımıyorum.
AOC'a yeltenmiyorsan düşünüleb.

Hocam satıcıyı omrumde duymadım guvenemedım ben guvenılır olsa alırdım dırek.

Elektronik: MSI G272QPF WQHD 2K IPS 170Hz Monitör 7500 TL şöyle bir ürün geldi aramıza. Qd modelinin düz modeli bu. Yani quantum dot olmayan modeli. Sadece satıcıyı tanımıyorum.
AOC'a yeltenmiyorsan düşünülebilir.

Hocam G27Q mu daha iyidir bu mu?

Son düzenleme:
Üstünden çok geçti ama merak ediyorum. Monitör aldınız mı?
Hocam selamlar, başlıktaki MSI monitöre bakarken konuya denk geldim. RTX4070'li bir bilgisayar topladık. Aslında iş istasyonu ve genelde rekabetçi basit oyunları oynamak için kullanılacağı için 1080p olması da sıkıntı değildi ama kullanacak kişi 2K-27" bir monitör olmasını istedi. Sanırım başlıktaki MSI monitör sıkıntılıymış. 7 bin TL'ye kadar alınabilir uygun bir monitör var mıdır? Sistem İtopyadan alınacak, monitör de tercihen Itopya veya Amazondan olabilir. Güvenilir olan başka bir satıcı da sorun olmaz tabii ki.

Hocam selam, başlıktaki MSI monitöre bakarken konuya denk geldim. RTX4070'li bir bilgisayar topladık. Aslında iş istasyonu ve genelde rekabetçi basit oyunları oynamak için kullanılacağı için 1080p olması da sıkıntı değildi ama kullanacak kişi 2K-27" bir monitör olmasını istedi. Sanırım başlıktaki MSI monitör sıkıntılıymış. 7 bin TL'ye kadar alınabilir uygun bir monitör var mıdır? Sistem İtopya'dan alınacak, monitör de tercihen İtopya veya Amazon'dan olabilir. Güvenilir olan başka bir satıcı da sorun olmaz tabii ki.

Başlıktaki MSI monitör VA panel bu yüzden önermiyorum. 7K bütçeye 2K monitör arıyorsan https://www.amazon.com.tr/dp/B0C7GH...e=380333&creativeASIN=B0C7GH4ZYD&linkCode=asn bunu önerebilirim. Zaten pek alternatif yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı