MSI G27CQ4 vs AOC Q27G2EBK

9K cıkmaz hocam 8K olabılırde 24 ınc yerıne 27 ınc olsa daha ıyı olabılır bence de pahalı oyle.

Hatta bütçe 8K da cıkmaz bence o yuzden uyguna bulmaya calısıyorum oluırda 8K olursa.
Bu da iyi diye biliyorum.

Evet. Gigabyte G27Q önerdiğim bir monitördür.
Yalnız satıcısı Ebrar. Çok sağlam bir satıcı değil.

Bende o yuzden ona guvenmıyorum zaten ama 27 ınc 2K olsun ıstıyorum monıtor ne alsam bılemedım.

Bu monitör bütçenize yakın olarak gelebilir. Dilerseniz takip edin. Bunun harici zaten MSI önerdim. Çok seçenek bulmanıza gerek yok. Her VA monitör alınmaz.

Bu monitör bütçenize yakın olarak gelebilir. Dilerseniz takip edin. Bunun harici zaten MSI önerdim. Çok seçenek bulmanıza gerek yok. Her VA monitör alınmaz.

Ama yakın zamanda almam lazım yarın falan stok yok bunda da o yuzden galıba sorduklarımdan bırını alacagım dıgerlerı pahalı geldı.

Hocam bu attığınız msi ile birlikte curved va panelden vazgeçtim. Çok güzel monitör. Bir sorum olacak.

Bu videoda sanki biraz ghosting var, ben IPS panellerde sıfır ghosting cam gibi görüntü bekliyordum fakat benim şuanki va panelde bile neredeyse aynı şekilde ghosting var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu attığınız MSI ile birlikte Curved VA panelden vazgeçtim. Çok güzel monitör. Bir sorum olacak.

Bu videoda sanki biraz ghosting var, ben IPS panellerde sıfır ghosting cam gibi görüntü bekliyordum fakat benim şu anki VA panelde bile neredeyse aynı şekilde ghosting var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes aynı videoyu izliyor ve aynı soruyu soruyor. Bunun açıklamasını daha önce yaptım. Galiba bunu videoyu çekenler de açıkladı diye hatırlıyorum.

Panel piyangosu dediğimiz bir olay vardır bu sektörde. Monitörün veya TV'nin markası/modeli/fiyatı ne olursa olsun fark etmez kötü bir panel ile donatılmış monitör denk gelebilir. Buna sen şansızlık dersin ben kötü bir piyango derim. Bu videoda maalesef kötü bir panele sahip model denk gelmiş. Zaten böyle bir monitör denk gelirse anında iade etmelisin.

Herkes aynı videoyu izliyor ve aynı soruyu soruyor. Bunun açıklamasını daha önce yaptım. Galiba bunu videoyu çekenler de açıkladı diye hatırlıyorum.

Panel piyangosu dediğimiz bir olay vardır bu sektörde. Monitörün veya TV'nin markası/modeli/fiyatı ne olursa olsun fark etmez kötü bir panel ile donatılmış monitör denk gelebilir. Buna sen şansızlık dersin ben kötü bir piyango derim. Bu videoda maalesef kötü bir panele sahip model denk gelmiş. Zaten böyle bir monitör denk gelirse anında iade etmelisin.
Anladım teşekkür ederim, fiyat olarak geçen ay 10 bin bandindaymis suanda 9 bin küsür. Düşme ihtimali var mı acele etmeli miyim fikriniz nedir.

Anladım teşekkür ederim, fiyat olarak geçen ay 10 bin bandindaymis şu anda 9 bin küsur. Düşme ihtimali var mı acele etmeli miyim fikriniz nedir?

Artma ihtimali olur düşme ihtimali olmaz.
İlk geldiği hafta yüksekten geldi çünkü stok azdı.
Stok artınca fiyat düştü. Stok azaldıkça bu fiyat artar. Daha aşağısı zor bir ihtimal.

Artma ihtimali olur düşme ihtimali olmaz.
İlk geldiği hafta yüksekten geldi çünkü stok azdı.
Stok artınca fiyat düştü. Stok azaldıkça bu fiyat artar. Daha aşağısı zor bir ihtimal.
Tamamdır tesekkur ederim, itopyanin ölü piksele karşı tutumu nasıl oluyor daha önce yaşadınız mi hocam. Dediğiniz gibi kötü bir panel gelirse iadede sorun çıkartırlar mi.

Yeni konular

Geri
Yukarı