MSI Gaming 7 Sistem

Arkadaşlar msi sistem topladım vatan bilgisayardan. Hatta orada çalışan bir yetkili toplmıştı. Pc yi toplarkende övgülerle topladı. Çok güzel canavar bir pc falan vesaire. Benim asıl sorunum şu: fps online oyun oynayan birisiyim. Oynadığım oyunda point blank. Oyun aslında çok fazla özellik isteyen bir oyun değil fakat bu yeni topladığım büyük umutlarla aldım pc bu oyunda kasıyor. Görüntüde takılmalar hafif titremeler oluyor. Counter tarzı bir oyun olduğu için en ufak takılmaya gelmiyor. Neyse sistemi yazayım.
  • Anakart=MSI z97 gaming 7
  • İşlemci = Intel i7 4790k
  • Ekrankartı = MSI GTX 770 2gb 256 bit twin frzr
  • RAM: Gskil 2x4 8gb 1866 mhz
  • Power =700 lük
  • Kasa = Cooler master sıvı soğutma
Sistem bu arkadaslar yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Bu sistemde eksik veya yanlış bir parça veya bileşen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bendede vardı. Bu durum için vatandan, bana söylenen sistemimin 64 bit, oyunun ise 32 bit eski oyun olduğu için birbirleri ile uyuşmazlık yaşadığını söyledi. Sizce böyle bir şey olur mu ?
Hayır olamaz bendede i5 4690k ,z97gaming5, gtx970 var 60fps kilitli bir sekilde 4k da bile oynatıyor (win8.1 x64)

Bir zamanlar bende point oynadım yarbay carım hala duruyor:utanç: ilk önce ekran kartının en sürümünü yükle birde oyunda çok lag oluyor mümkünse kablolu bağlan birde net en az 16 magabit kullan(y)
Arkadaşlar msi sistem topladım vatan bilgisayardan. Hatta orada çalışan bir yetkili toplmıştı. Pc yi toplarkende övgülerle topladı. Çok güzel canavar bir pc falan vesaire. Benim asıl sorunum şu: fps online oyun oynayan birisiyim. Oynadığım oyunda point blank. Oyun aslında çok fazla özellik isteyen bir oyun değil fakat bu yeni topladığım büyük umutlarla aldım pc bu oyunda kasıyor. Görüntüde takılmalar hafif titremeler oluyor. Counter tarzı bir oyun olduğu için en ufak takılmaya gelmiyor. Neyse sistemi yazayım.
  • Anakart=MSI z97 gaming 7
  • İşlemci = Intel i7 4790k
  • Ekrankartı = MSI GTX 770 2gb 256 bit twin frzr
  • RAM: Gskil 2x4 8gb 1866 mhz
  • Power =700 lük
  • Kasa = Cooler master sıvı soğutma
Sistem bu arkadaslar yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Bu sistemde eksik veya yanlış bir parça veya bileşen var mı?

Hayır olamaz bendede i5 4690k ,z97gaming5, gtx970 var 60fps kilitli bir sekilde 4k da bile oynatıyor (win8.1 x64)
Konuyla alakasız ama. Rica etsem sistemini tam olarak yazarmısın ? Birde oyunlarda aldığın fps' yi. Benzeri bir sistem toplucam yakın zamanda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı