MSI Z170A GAMING M5 Sistem Toplama

Özellikler:

İşlemci:İ7 6700K 4.0Mhz
Anakart: MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170
Ekran Kartı: MSI GTX 970
Ram: Kingston 4x4 2600Mhz
Hard Disk: Seagate 2 Tb
SSD:Samsung Evo 250Gb
Kasa: Corsair Spec-02
Soğutma: Silverstone Tundra Serisi Td02
Maliyet: 5650

1.JPG 2.JPG 3.jpgnazar-boncuğu-nedir-ne-demek.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 işlemci için bu anakartın m7 sinden kullanmak lazım.
Bu kanıya nereden vardınız? Bende i7-6700k işlemci alacağım. Anakart olarak M5 düşünüyorum. M7 deki usb girişleri hoşuma gitmedi. Benim için M5 daha kullanışlı geldi onu seçtim. İ7 işlemciye M7 i5 işlemciye M5 diye bir şey yoktur. Kullanıcın ihtiyaçları ve istekleri vardır.

Kullandığınız kasa hoşuma gitti. Ledleri ben beğendim. Dark N10 kasa düşünmüştüm ben kendi alacağım sistemde. Dark N10 kasada kendi fanları mavi acaba ben mavi led mi döşeyeyim yoksa kırmızı led mi?

Bu kanıya nereden vardınız? Bende i7-6700k işlemci alacağım. Anakart olarak M5 düşünüyorum. M7 deki usb girişleri hoşuma gitmedi. Benim için M5 daha kullanışlı geldi onu seçtim. İ7 işlemciye M7 i5 işlemciye M5 diye bir şey yoktur. Kullanıcın ihtiyaçları ve istekleri vardır.

Recep Baltaş sistem toplama videosunda söylemişti. Ama kullanıldığı taktirde sorun olmayacaktır diye düşünüyorum.

M5 ile M7 arasında gözle görülür en büyük fark M7 çift biosa sahip ayrıca anakartın üzerinde kısayol butonları var. Uzay montaj kullananlar için o butonlar çok kullanışlı. Bunun haricinde iki anakart arasında ahım şahım çok fark yok.

Konu sahibi kırmızı siyah ağırlıklı güzel sistem toplamış hayırlı olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı