MSI Z170A GAMING M5 Sistem Toplama

Özellikler:

İşlemci:İ7 6700K 4.0Mhz
Anakart: MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170
Ekran Kartı: MSI GTX 970
Ram: Kingston 4x4 2600Mhz
Hard Disk: Seagate 2 Tb
SSD:Samsung Evo 250Gb
Kasa: Corsair Spec-02
Soğutma: Silverstone Tundra Serisi Td02
Maliyet: 5650

1.JPG 2.JPG 3.jpgnazar-boncuğu-nedir-ne-demek.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende msi m5 anakart kullanıyorum. Bendeki sorun kingston hyperx savage 480gb olan ssd 'yi sata portlarıma bağlı olmasına rağmen sistemde göremiyorum. Ne yaptıysam sorunumu çözemedim. Recep Baltaş beyden acilen yardım istiyorum. Kendisinin önerdiği bir sistem topladım fakat ssd port limiti diye bir durum söz konusuymuş. Anakartın kullandığım ssd'yi görememe durumu var. Beni bilgilendirirseniz memnun olurum. Tesekkür ederim.

Bende msi m5 anakart kullanıyorum. Bendeki sorun kingston hyperx savage 480gb olan ssd 'yi sata portlarıma bağlı olmasına rağmen sistemde göremiyorum. Ne yaptıysam sorunumu çözemedim. Recep Baltaş beyden acilen yardım istiyorum. Kendisinin önerdiği bir sistem topladım fakat ssd port limiti diye bir durum söz konusuymuş. Anakartın kullandığım ssd'yi görememe durumu var. Beni bilgilendirirseniz memnun olurum. Tesekkür ederim.
Merhaba anakartınızın kullanım kılavuzuna bakın hangi sata portuna takmışsınız 5. Veya 6. ya taktıysanız 1. veya 2. sata portuna takın yani şu şekilde olsun 1. sata portuna ssd 2. Sine eğer varsa başka ssd niz onu takın sonra hdd varsa takın.

Teknik servise götürdüm kasayı. Ssd yi söküp harici olarak kasaya taktılar ve sorun ssd'de olduğunu belirttiler. Ssd 'yi garantiye göndermemi söylediler. Mbr iken ben onu gpt yapmıştım. Kullanıcı hatası olabilir dediler ama yinede değişim olabileceğini ilettiler bana. Sizce garantiden yeni ssd gonderirler mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı