MSI GE60-602XTR i5 hangi siteden alabilirim?

sedatu

Hectopat

1-2 ay içinde notebook almayı düşünüyorum MSI GE60-602XTR i5 ve 128GB SSD'li olan model hoşuma gitti. Siz hangi siteden aldınız ve önerdiğiniz sitelerden hangisi daha güvenilirdir. Ve ayrıca şunu sormak istiyorum MSI teknik servisi olan ServisPoint hakkında intternette çok fazla şikayet var çok kalitesiz ve kötü olduğunu söylüyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba ?

1-2 ay içinde notebook almayı düşünüyorum MSI GE60-602XTR i5 ve 128GB SSD'li olan model hoşuma gitti. Siz hangi siteden aldınız ve önerdiğiniz sitelerden hangisi daha güvenilirdir. Ve ayrıca şunu sormak istiyorum MSI teknik servisi olan ServisPoint hakkında intternette çok fazla şikayet var çok kalitesiz ve kötü olduğunu söylüyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba ?

Ben de beğendim özellikle SSD ile de gelmesi güzel olmuş. Ben internetten aldım ancak aldığım yer webmarket olduğu için sadece şirketler vs. kayıt olabiliyor oraya. Nova Bilgisayar, SadeceNotebook, Sanalmarketim veya PCDepo sitelerinden alabilirsin. Servis ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum zira daha hiç MSI servisi ile iletişimim olmadı. Ama yeni gelen ServisPoint servisine iyi diyenleri gördüm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı