MSI GE60-602XTR i5 hangi siteden alabilirim?

Katılım
28 Mayıs 2013
Mesajlar
5
Beğeni
0
#1


1-2 ay içinde notebook almayı düşünüyorum MSI GE60-602XTR i5 ve 128GB SSD'li olan model hoşuma gitti. Siz hangi siteden aldınız ve önerdiğiniz sitelerden hangisi daha güvenilirdir. Ve ayrıca şunu sormak istiyorum MSI teknik servisi olan ServisPoint hakkında intternette çok fazla şikayet var çok kalitesiz ve kötü olduğunu söylüyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba ?
 
Katılım
13 Mayıs 2012
Mesajlar
1.257
Beğeni
384
Yer
Kırşehir
#21-2 ay içinde notebook almayı düşünüyorum MSI GE60-602XTR i5 ve 128GB SSD'li olan model hoşuma gitti. Siz hangi siteden aldınız ve önerdiğiniz sitelerden hangisi daha güvenilirdir. Ve ayrıca şunu sormak istiyorum MSI teknik servisi olan ServisPoint hakkında intternette çok fazla şikayet var çok kalitesiz ve kötü olduğunu söylüyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz acaba ?
Ben de beğendim özellikle SSD ile de gelmesi güzel olmuş. Ben internetten aldım ancak aldığım yer webmarket olduğu için sadece şirketler vs. kayıt olabiliyor oraya. Nova Bilgisayar, SadeceNotebook, Sanalmarketim veya PCDepo sitelerinden alabilirsin. Servis ile ilgili hiçbir şey bilmiyorum zira daha hiç MSI servisi ile iletişimim olmadı. Ama yeni gelen ServisPoint servisine iyi diyenleri gördüm.
 

Yeni konular