MSI GE60 hayal kırıklığı (tasarım)

halilumit

Hectopat
Uzun zamandır üniversite kullanmak için beni 4-5 sene götürebilecek kafam estiğinde istediğim oyunu ultra ayarlarda olmasa da oynatabilecek uygun fiyatlı bir laptop araştırıyordum. En sonunda MSI ge60 da karar kıldım. Benim beklentilerimi karşılayan bir laptop.

Fakat geçenlerde Vatan Bilgisayara gidip bir bakıyım dedim, Bilgisayarın kasası 5 yıl önceki laptoplar gibi sanki bana çok eski ve cazibesini yitirmiş gibi geldi, reyondaki teknik özellikleri daha düşük çoğu laptobun tasarımları görüntüleri daha şık. Ordaki görevliyle de konuştuğumda MSI böyle 4 yıl öncede aynı kasayla gelmişti işlemciyi ekran kartını değiştirip piyasaya çıkartıyorlar dedi.

Yeni çıkacak modellerde de aynı şekilde yapacaklar acaba gerçi klavyede değişiklik var ama kasada canlı bi tasarıma gidilir mi bir bilgisi olan var mı ? Ya da yeni model MSI ge70 alanlar tasarım hakkında biraz bilgi verebilirler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öylede insan yine de aldığı bilgisayar şık olsun ister :) Artık yapacak bir şey yok. Bir de tounchpad bana biraz kötü gibi geldi kolaylıkla kullanılıyor mu ilerde alışılıyor mu acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öylede insan yine de aldığı bilgisayar şık olsun ister :) Artık yapacak bir şey yok. Bir de tounchpad bana biraz kötü gibi geldi kolaylıkla kullanılıyor mu ilerde alışılıyor mu acaba ?

Hocam ilk kez laptop kullanan birine göre ben alıştım açıkcası. Başka laptop kullanmadığımdan iyimi kötümü yorum yapamayacağım. Tasarım istiyorsan asus g serisine bak yakıyor ortalığı. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı