MSI GE66 Raider 11UG-262TR stabilite sorunları

Tamamdır OEM lisanstır muhtemelen. Siz yine de ayrı bir konu açın ve sorun sorularınızı bence lisans konusunda.
Hocam bilgisayar ile ilgili bir sorun var mı? Yani iade etmemi gerektirecek bir şey yok değil mi?
Bilgisayarı teknik servisete ya da kendim format atarsam düzelir değil mi? Çünkü genel performansı çok iyi.
Direk masaüstü 3060Ti ile aynı fps i aldım harika yani sadece o minimum fps sıkıntı, o da benim yüzümden midir?

Hocam bilgisayar ile ilgili bir sorun var mı? Yani iade etmemi gerektirecek bir şey yok değil mi?
Bilgisayarı teknik servisete ya da kendim format atarsam düzelir değil mi? Çünkü genel performansı çok iyi.
Direk masaüstü 3060Ti ile aynı fps i aldım harika yani sadece o minimum fps sıkıntı, o da benim yüzümden midir?
Kesin birşey söylemek zordur bu konuda. Tavsiyem format atıp Tuning etmek sistemi.

Kesin birşey söylemek zordur bu konuda. Tavsiyem format atıp Tuning etmek sistemi.
Tamam, hani sadece stabilite bozuksa hani donanımsal bir sorun yoktur değil mi? Zaten yakın zamanda servispointe KENDİM götüreceğim.
Yardımların için teşekkür ederim.

Arkadaşlar selam.
Pc yeni aldım pek de anlamıyorum acıkcası yapmam gereken bişi var mı?
Msi center’dan güncelleme yapmaya calısıyorum güncelle dedigim de beyaz bi ekran gelip indirmiyor. yardımcı olursanız sevinirim.
@erengore

Dosya Ekleri

• 7F70A874-C6E6-4F4E-A032-7DD07928D3DF.jpeg
    7F70A874-C6E6-4F4E-A032-7DD07928D3DF.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Arkadaşlar selam.
PC yeni aldım pek de anlamıyorum açıkçası yapmam gereken bir şey var mı?
MSI Center'dan güncelleme yapmaya calısıyorum güncelle dedigim de beyaz bir ekran gelip indirmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
@erengore

MSI Center zaten sürücü indirmesi sorunlu sitesinden indirin.

Msi center yüklü geldi fakat icindeki hic bir şeyi güncelleyemiyorum.
Baska dikkat edecegim yapılacak bişi var mı?
Mux nerden acabilirim ve güncellemeleri nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı