MSI GE70 20e

Ben sanalmarketim.com'dan aldım en uygun fiyat oradaydı 3.gün elime geldi laptop gayet sağlam bir şekilde. Bu çanta mevzusu çok karışık ya her yerde bu tartışma dönüyor. Bir forumda gezinirken bir arkadaş resim atmış 17.3"lik çanta geldi bana diye. Pcdepo.com'dan almış. Bende aldığım siteyi aradım böyle böyle onlar göndermiş sizde niye yok diye. Onlarda bana o arkadaşınızın aldığı model daha üst bir model olabilir onlarda set şeklinde bazı şeyler veriliyor falan dediler. Eğer öyle bir durum yoksa bize de gelir 1 ay içerisinde gelirse göndeririz size de gelmez ise 15.6" olanı göndeririz dediler. Beklemedeyim bakalım gelir umarım. Bu da çanta ve notebook. Gerçi bana üst model gibi gelmedi ya bildiğin 2oe modeli değil mi bu?

Haklısında benim kızdığım nokta müşterisini adam yerine koyup uyumlu çanta vermiyorlar...
Umursamıyor bile.

Haber bekliyoruz sabırsızlıkla gelsinde bak bakalım çantasına sığıyor mu? :)

Ben pcdepo.com'dan aldım GT70 Dragon Edition 2 aldım ama çantası aynı resimdeki gibi. Diğer MSI bilgisayarlarına baktığın zaman onarda da benim bilgisayarın sayfasında yazan çanta yazıyor yani "MSI Çanta" diye.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı