Msi ge70 20e laptop'um yere düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zagorlad

Hectopat
Yer
GAZİANTEP
Daha fazla  
Meslek
ÖMÜR BOYU ÖĞRENCİ
Merhaba. MSI GE70 20E laptop'umu çantanın içindeyken yere düşürdüm. Sağ köşesinin üst kısmı içine girdi. Aslında düşerken ayağımın üstüne denk geldi ama hala nasıl içine girdiğini anlamıyorum. Birde kapağın sağ dış köşesi 4 cm civarında çatladı. Laptopu servise göndersem ortalama ne kadar bir masraf alırlar bunu yapmak için. Rivayetlere göre 500 tl civarı diyorlar ama :). Sizinde fikrinizi alayım dedim. Resim koyma olanağım zordur.

Merhaba. MSI GE70 20E laptop'umu çantanın içindeyken yere düşürdüm. Sağ köşesinin üst kısmı içine girdi. Aslında düşerken ayağımın üstüne denk geldi ama hala nasıl içine girdiğini anlamıyorum. Birde kapağın sağ dış köşesi 4 cm civarında çatladı. Laptopu servise göndersem ortalama ne kadar bir masraf alırlar bunu yapmak için. Rivayetlere göre 500 tl civarı diyorlar ama :). Sizinde fikrinizi alayım dedim. Resim koyma olanağım zordur.
Geçmiş olsun ama biz bilemeyiz ki. Sonuçta servis ne derse o olucak.

Sağolun. Ya maksat bir ön bilgi olsun diye. Zaten baya zarar edeceğim gibi duruyor. En azından ortalama bir fiyat söylerseniz bende ona göre para durumunu halledebilirim. Öğrenciyim ve bunlar benim için büyük meblağlar.

Anlattığınıza göre zarar biraz büyük olur bence. Ama ben Laptop'tan anlamam fiyatlarından filan bilen birileri çıkar belki.

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Yardım eden birileri olursa çok iyi olur.

- - - Güncellendi - - -

Garantiye nasıl göndereceğimide bilmiyorum. Onun hakkındada bilgi verirseniz sevinirim.

- - - Güncellendi - - -

Garantiye nasıl göndereceğimide bilmiyorum. Onun hakkındada bilgi verirseniz sevinirim.
Aldığın yere danışabilirsin.

- - - Güncellendi - - -

Ben de termal macun sorunu yüzünden servise yollayacağım bana şöyle cevap verdiler:

Ürününüzü, İstanbul içindeyseniz elden (adres bilgilerine www.servispoint.com web adresindeki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz), İstanbul dışındaysanız MNG kargo aracılığıyla 137220174 cari kodu ile bize ücretsiz ulaştırabilirsiniz Cihazınızı taşıma esnasında herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Orijinal kutu ile yapacağınız paketleme en güvenli yoldur. Faturanızın bir kopyasını cihaz içine koymanızı ve arıza ile ilgili küçük bir not yazmanızı rica ederiz.
Ayrıca bilgi güvenliği açısından bilgilerinizi yedek almanız gerekmektedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı