MSI GE70 20e

Aynen bende mesaj atmıştım gelen şu;

"Merhaba
MSI Türkiye tarafından bu ürünlerle birlikte 17.3" çanta dağıtılmamaktadır. MSI tarafından bu çantanın dağıtımı olmadığı için diğer sitelerde verilen çanta da bizdeki çanta ile aynıdır ve zorda olsa ürün çantaya sığdırılabilmektedir. Bilginize." Daha sonra 15inc çanta yazan yere 16 olarak değiştirmişler :)

Aynen bende mesaj atmıştım gelen şu;

"Merhaba
MSI Türkiye tarafından bu ürünlerle birlikte 17.3" çanta dağıtılmamaktadır. MSI tarafından bu çantanın dağıtımı olmadığı için diğer sitelerde verilen çanta da bizdeki çanta ile aynıdır ve zorda olsa ürün çantaya sığdırılabilmektedir. Bilginize." Daha sonra 15inc çanta yazan yere 16 olarak değiştirmişler :)
Ne saçma birşey zorda olsa sığabilmekteymiş :D

Gelsinde hiç bir ayarıyla oynamadan. Crysis 3 gibi yüksek donanım gerektiren oyunları denersin sonra ısı değerlerini bizimle paylaşırsın olur mu?
Aynısını bende almak istiyorumda :)

Unboxing gelebilir :D Çanta mevzusunu bilemiyorum. Sanalmarketim'de taksitlere felan bakınca daha uygundu ordan tecih ettim. Baktım çanta olmuyor yeni alırım. Pek dokunmaz açıkcası bu parayı verdikten bilgisayara verdikten sonra çanta parası :)

Unboxing gelebilir :D Çanta mevzusunu bilemiyorum. Sanalmarketim'de taksitlere felan bakınca daha uygundu ordan tecih ettim. Baktım çanta olmuyor yeni alırım. Pek dokunmaz açıkcası bu parayı verdikten bilgisayara verdikten sonra çanta parası :)
Haklısında benim kızdığım nokta müşterisini adam yerine koyup uyumlu çanta vermiyorlar...
Umursamıyor bile.

Haber bekliyoruz sabırsızlıkla gelsinde bak bakalım çantasına sığıyor mu? :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı