MSI GE70 20e Kutu İçeriği

Resimlerden göremedim ben de. Gerçi olmaması sorun değil. Benim Asus'da da yok ama Asus Smart Gasture'den USB'den Mouse takınca Touchpad'i otomatik olarak kapatma ayarı var. MSI'da da böyle bir şey vardır herhalde.

Fn f6 mı f7 mi ne o civarlarda birşey basınca kapanıyor touchpad. En azından ben öyle kapatıyorum. :)

Arkadaşlar teşekkür ederim herkese biraz geç yazıyorum. Çünkü baya uğraş çıktı ilk başta HDD ile ilgili sorun vardı sonra onu hallettim derken win8 ile ilgili sorunlar çıktı. Şimdi hepsi oldu :) - Bu sorunlar tamamen benimle alakalı bu arada :) -
Ürünü Sanalmarketimden aldım %7 indirim ile 3.271,95TL fiyatına...
Oyun denedin mi?
Isınma sorunu varmış ısınıyor mu çok?

Oyun olarak daha update yapıyorum. (Bf3 ve SC2:HoTS). Fakat minecraft denedim -gerçekten boyut küçük olmasına karşın sistemleri zorluyor- sadece bütün kasabilecek etmenleri açtım. Oyunda kasma veya ısınma sorunu yok :)

Battlefield 3 Ultra ayarlarda oyna bakalım ısınma olacak mı?
Eğer mümkün ise soğutucusuz ve dizinin üzerinde oynar mısın?
ve ısı değerlerini bizimle paylaşır mısın?
Biliyorum çok şey istedim ama meraktan çatlayacağım :)
Aşırı Isındığını iddia edenler çok fazla hatta Ekran görüntüsü koyup kanıtlayanlar var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı