MSI GE70 2OE Aşırı ısınma sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben gx70 aldım hiç ısınmıyor işlemci:)1 saatlik cryengine 3' den sonra işlemci 60 dereceyi geçmedi:D Ama gx70'in kasası çok kalın, ge70'i resimlerden gördüğüm kadarıyla gx70'in yarısı kadar kalınlığı. Böyle olunca tabii ki ısınacak ama o değerler çok yüksek.

Prisoner[OF]Games;137874 dedi:
Ben gx70 aldım hiç ısınmıyor işlemci:)1 saatlik cryengine 3' den sonra işlemci 60 dereceyi geçmedi:D Ama gx70'in kasası çok kalın, ge70'i resimlerden gördüğüm kadarıyla gx70'in yarısı kadar kalınlığı. Böyle olunca tabii ki ısınacak ama o değerler çok yüksek.

İşlemcisi zayıf onunda maalesef. (Testlere bakarak yazıyorum)
Ama güzel bir ekran kartı var.

Yani cs6 elimde yok ama ps cs4 te sorunsuz çalışabiliyorum. Aynı şekilde cryengie 3 te de. Tamam bir Haswell değil ama işimi sorunsuzca görüyor:D

17 inçlik olmasına rağmen bizim evdeki Asus N53S ile aynı kiloda :D Zaten beni çeken de bilgisayarın zarifliği oldu. GX70 alsam üniversitede oraya buraya götüremezdim herhalde. Bazen çantaya koyup arkadaşıma gidiyorum, 15 dakika taşıdığımda sırtımı ağrıtıyor ama o kadar da olsun değil mi. :D Sonuç olarak çok memnunum, tavsiye ederim.

Bu akşam sipariş vereceğim laptop buydu. Bu konuyu baştan sona okuyunca hevesim kırıldı. Var mı hala bu laptopu tavsiye eden ? İşlemcisi de kötü denmiş.
Sizin yorumlarınıza göre sipariş vereceğim.

Bu akşam sipariş vereceğim laptop buydu. Bu konuyu baştan sona okuyunca hevesim kırıldı. Var mı hala bu laptopu tavsiye eden ? İşlemcisi de kötü denmiş.
Sizin yorumlarınıza göre sipariş vereceğim.
İşlemcisi kötü olan GE70 Değil GX70 testlerde gördüğüm kadarıyla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı