MSI GE70 2OE Aşırı ısınma sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malum İzmir'in sıcağı belli, bide üstüne BF3 Ultra çalıştırırsan ısınır tabi, ama haklısınız normalden fazla ısınıyor. Buna bir şey diyemem. Bana sorarsanız hiçbir sakıncası yok. Bilgisayara ya da bana zarar vermiyor. Oynarken de rahatsız etmiyor. Sonuç olarak önerebileceğim bir laptop. Taşıma bakımından olsun yeni nesil oluşundan olsun.

Normalden fazla ısınması ileride pc ye zarar vermez mi yani niye soğutma var o zaman? O kötülediğiniz a10 60 dereceyi geçmiyor:cool:(yük altındayken"cryengine3-1 saat"). Yani o laptopun soğutması hiç iyi değil demekki? Yine de bilir kişiler konuşsun:D

Bence de, Recep abi duy sesimizi. :D

- - - Güncellendi - - -

Bugun 1 saat BF3 oynadım. Serverdan attı ben de sıcaklık değerlerine bakayım dedim meraktan. Bir de ne göreyim:

YIefMpJ.jpg

Laptobu başka masaya taşıdım, hava çıkış yeri biraz daraldı belki de o yüzden oldu, bilemem fakat oyun da fazla ısıdan kapandı gibi geldi. İlk defa korktum. :D

Öncelikle güç seçeneklerine giriyoruz oyunda kunlandığımız güç seçeneğine tıklıyoruz gelişmiş seçenekler deyip işlemci güç yönetimini max kunlanımını yüzde seksene veya yetmişe indiriyoruz ve 10 derece rahat sıcaklık azalıyor.Msi'ın artık çift fana geçmesi lazım :)

Selamlar bende bu konudan rahatsızım. 1.5 saat civarında normal ayarlarda Tomb Raider oynadım turbo fan açık şekilde. En son ısı 88-90 derecelere çıktı kapattım. Model MSI GE70 2OE 049XTR

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı