MSI GE70 Oyunlarda aşırı ısınma

Bu sıcaklıkların oyun içinde olması imkansız. Bu modellerde @YMC nin dediği sıcaklıklar asıl normal değerler :D MSI'a artık ısınma konusunda güvenmiyorum. Turbo fan açık olduğu halde sıcaklıklar bu şekilde.

Peki sıcaklık değerlerinin daha düşük olacağı bir laptop var mı? Özellikle fiyatı 2500 TL'nin altında?

@ghost5369

Bu donanımlara bu fiyata başka her hangi bir laptopta sahip olamazsınız. Kasa yapısı itibarı ile ısınması normal gerekli özeni gösterirseniz 70 derecelerde oyun oynarsınız. Soğutucuda kullanırsanız hiç hissetmezsiniz.

@ghost5369

Bu donanımlara bu fiyata başka her hangi bir laptopta sahip olamazsınız. Kasa yapısı itibarı ile ısınması normal gerekli özeni gösterirseniz 70 derecelerde oyun oynarsınız. Soğutucuda kullanırsanız hiç hissetmezsiniz.
Fiyatına bir şey demedim ki zaten. Gerekli özeni nasıl göstereceğim ? Termal macun yenilemesi ve fan temizliği yaptırmak gibi mi ? Hepsini yaptırdım. Soğutucunun işe yaramayacağına eminim ki soğutucu kullanmak zorunda olmam bile ısınma konusunda başarısız olduklarını gösterir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı