MSI GE70 2OE FPS düşüklüğü

Battlefield 4 deki hata chipset sürücüsünden kaynaklanıyormuş. Daha önce de başıma gelmişti. Chipset sürücüsünü yükleyince ekran kartları arasında 10dkda bir otomatik geçiş oluyor bu da oyunun çökmesine neden oluyor. Format atıp sürücüleri yükleyince o sorunum düzeldi. Ama Bf3de bazen 5 bazen 10 bazen 40 dk sonra fps düşmeleri başlıyor. Isınmayla kesinlikle alakası yok.

Yardım.

Kaç gündür bekliyorum hala doğru dürüst cevap gelmedi. Denemediğim şey kalmadı her şeyi yaptım diyorum. 40 yılda bir cevap geliyor onda da bana oyun orijinal mi, sistem özellikleriniz ne ? diye soruyosunuz yapmayın ya. Tüm sürücüler güncel, işletim sistemim 8.1 x64, gtx 765m ekran kartı, 8 gb ram, i7 4700mq işlemci. Lütfen cevaplayın artık tek umudum burası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hayır BF4 de bi sorun yok unutun onu. Bf 3de fps ani fps düşmeleri yaşanıyor. Pcyi bakıma göndermeden önce de aynı şekilde yüksek grafikli oyunlarda fps düşmeleri yaşanıyordu. Şu an diğer oyunları denemedim. Ama bf3 hala aynı. Şimdi de turbo fanı açınca cızırtı geliyor deliricem sorunsuz kullanamayacak mıyım ben bunu ?

Oyunu repair ettim tekrar indirip kurdum her şeyi denedim olmuyor. 6 ay ultra ayarlarda oynadığım oyunu şimdi doğru düzgün oynayamıyorum şaka gibi.

Yarım saat kadar BF4 oynadım 1 kere düşer gibi oldu ama sorun yok. Ayrıca kasanın arkasındaki fan bölgesindeki vidalar gevşemiş sıkınca cızırtıyı halletim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı