MSI GE76 Raider 3080 16 GB 155W masaüstü muadili

CPTmacmillan

Centipat
Yer
İzmir buca
Merhabalar, MSI GE76 Raider 10uh modeline sahibim içindeki ekran kartının masaüstü muadili nedir? Birçok yerde 3060 Ti'den zayıf 2060 2070 bundan iyi dediler bende 40 bine aldım satmayı düşünüyorum 35K'dan. Bir ay oldu faturası duruyor alalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü RTX 3080 ile ortlama %40 oranında bir fark mevcut. Oyuna, programa göre de değişmekle birlikte. İşinizi görüyorsa ve laptop kullanacaksanız yine satmanıza bence gerek yok. Ha daha uygun bir şey alıp kalan parayı değerlendirmek vs. gibi fikirler sizin takdirinizde.

Ve evet dediğiniz gibi 3060 Ti 3080 Mobile'den de yaklaşık %10-15 önde.

Merhabalar, MSI GE76 Raider 10uh modeline sahibim içindeki ekran kartının masaüstü muadili nedir? Birçok yerde 3060 Ti'den zayıf 2060 2070 bundan iyi dediler bende 40 bine aldım satmayı düşünüyorum 35K'dan. Bir ay oldu faturası duruyor alalı.
Hocam sırf birileri öyle dedi diye harika bir laptopu satıp masaüstü almak mantıksız olur. Ekran hızını karşılıyorsa çok dert etmeyin çünkü çok güçlü bir kart 3080 mobil bile olsa.

Hocam sırf birileri öyle dedi diye harika bir laptopu satıp masaüstü almak mantıksız olur. Ekran hızını karşılıyorsa çok dert etmeyin çünkü çok güçlü bir kart 3080 mobil bile olsa.

Yani öyle de 40 bin verip de 3060 Ti'den bile kötü bir PC almak koyuyor işlemcisi de aynı şekil 10870h nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçta bu bir laptop. Elbette masaüstü gibi güçlü olamaz. Bunun yeri ayrı. Masaüstü alma niyetiniz varsa satabilirsiniz.

Geri
Yukarı