MSI GeForce RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO Alinir mi?

MSI GeForce RTX2070 SUPER GAMING X TRIO ALINIR MI?

• Alınır

Oy: 55 74,3%
  • Alınmaz

Oy: 19 25,7%

• Oy verenlerin toplamı
    74
@moosmoos Ben de yakın zamanda oradan ekran kartını sipariş vereceğim. Arkadaşımız sormuş zaten sadece orada ödediğin tutarı ödüyorsun, onun haricinde daha para çıkmıyor size anladığım kadarıyla. Ürün Türkiye’ye geldiği zaman gümrükte ne gibi işlemlerden geçiyor? Yetki belgesi gönderdiğinizi belirtmişsiniz. Tam olarak nedir? Ürününüz şu an geldi ve gümrükte mi bekliyor? Biraz aydınlatırsanız çok sevinirim☺️

Arkadaşlar bi konuya açıklık getirelim. Bende 2060 super aldığım için araştırdım. İnsanın aklına 2060S diyince 2060'ın geliştirilmiş hali geliyor ama durum öyle değilmiş.
2060S 2070'in GPUsunu kullanıyor. Yani 2070'i birazcık kırpmışlar. 2070S ise 2080'in GPUsunu kullanıyor. 2080'in biraz kırpılmış hali.
Yani o paraya azcık ekleyip 2070 alırsın , 2080 alırsın demek doğru değil. Mesela bu arkadaşımız zaten 2080'in düşük modelini almış oluyor. Bütçeye göre gayet mantıklı super kartlar.

@moosmoos Ben de yakın zamanda oradan ekran kartını sipariş vereceğim. Arkadaşımız sormuş zaten sadece orada ödediğin tutarı ödüyorsun, onun haricinde daha para çıkmıyor size anladığım kadarıyla. Ürün Türkiye’ye geldiği zaman gümrükte ne gibi işlemlerden geçiyor? Yetki belgesi gönderdiğinizi belirtmişsiniz. Tam olarak nedir? Ürününüz şu an geldi ve gümrükte mi bekliyor? Biraz aydınlatırsanız çok sevinirim☺
UPS = United Parcel Service. Amerikan posta şirketi olur kendileri Türkiye'de de eylemlerini sürdürmekteler. Newegg'den gelen ürününüz Türkiye'ye ulaştığı zaman dolaylı yoldan UPS'ye ulaştırılır. UPS, gümrük işlemlerinin dolaylı temsil yoluyla yapılabilmesi için size ''Yetki Belgesi'' adı altında bir form ulaştırır (telefonunuz üzerinden) formda gerekli olan boşlukları doldurup ''[email protected] '' a mail üzerinden ulaştırdıktan sonra, 2-3 iş günü içerisinde ürününüz elinize ulaşır. Formun ulaşımını siz sağladıktan sonra geriye kalan bilgileri UPS veriyor zaten. Bu kadar.
@DIABLO36
@MELLARK

İçinizin rahatlaması için,

20190828_155220.jpg

22 ağustos, gece 1 sularında sipariş ettim. Yaklaşık 2 saat önce elime ulaştı.

Sıfır sıkıntı. Newegg üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz

Son düzenleme:
UPS = United Parcel Service. Amerikan posta şirketi olur kendileri Türkiye'de de eylemlerini sürdürmekteler. Newegg'den gelen ürününüz Türkiye'ye ulaştığı zaman dolaylı yoldan UPS'ye ulaştırılır. UPS, gümrük işlemlerinin dolaylı temsil yoluyla yapılabilmesi için size ''Yetki Belgesi'' adı altında bir form ulaştırır (telefonunuz üzerinden) formda gerekli olan boşlukları doldurup ''[email protected] '' a mail üzerinden ulaştırdıktan sonra, 2-3 iş günü içerisinde ürününüz elinize ulaşır. Formun ulaşımını siz sağladıktan sonra geriye kalan bilgileri UPS veriyor zaten. Bu kadar.
@DIABLO36
@MELLARK

İçinizin rahatlaması için,

Eki Görüntüle 432470

22 ağustos, gece 1 sularında sipariş ettim. Yaklaşık 2 saat önce elime ulaştı.

Sıfır sıkıntı. Newegg üzerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz
Hocam bende Newegg den almayı düşünüyorum da hiç mi garantisi yok gelen ürünlerin coil whine çıkma ihtimali vb.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı