MSI GF65 Thin 9SD RAM yükseltme

Selamlar laptopun aynısından var bende de. Warzone, AC Odyysey gibi oyunları oynayıp olması gerekenden düşük performans alanlar var mı? Bir kaç oyundan örnek FPS değerleri yazabilir misiniz? Cihazımdan tam verim alamıyorum da.
Selamlar ben 2 gün önce msi ın gf65 thin 1660ti i5 10.nesil işlemcili modelini satın aldım pc daha elime geçmedi ama buraları okuduktan sonra hafif kuşkularım var , oyun performansı darboğaz vb vb sorunlar kötü bir laptop mu aldım

Selamlar ben 2 gün önce msi ın gf65 thin 1660ti i5 10.nesil işlemcili modelini satın aldım pc daha elime geçmedi ama buraları okuduktan sonra hafif kuşkularım var , oyun performansı darboğaz vb vb sorunlar kötü bir laptop mu aldım

Darboğaz yaşamazsınız. RAM'i 8 ise 16 yapın yeterli. İyi bir laptop aldınız ama biraz ısınma problemi var, o da ince yapıda olmasından kaynaklı fakat problem dediğime bakmayın, sorun yaşamazsınız.

Bilgisayar gayet güzel kardeşim, ısınma biraz can sıkabiliyor o da her cihazda yok. Benim tavsiyem bir ram takviyesi ve Firmware ve Anakart updatelerini de yaparak kullanman olacaktır. Bunun haricinde bi problem daha ufak da olsa, kasa parmak izi tutuyor kimisinin sinirini bozabilir. Ekran kaliteli ve batarya bazen şaşırtacak derecede iyi süreler çıkarıyor. Uzun pil ömrü için bi kaç tavsiyem olabilir eğer bu konuda problem yaşarsan. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.

Bilgisayar gayet güzel kardeşim, ısınma biraz can sıkabiliyor o da her cihazda yok. Benim tavsiyem bir ram takviyesi ve Firmware ve Anakart updatelerini de yaparak kullanman olacaktır. Bunun haricinde bi problem daha ufak da olsa, kasa parmak izi tutuyor kimisinin sinirini bozabilir. Ekran kaliteli ve batarya bazen şaşırtacak derecede iyi süreler çıkarıyor. Uzun pil ömrü için bi kaç tavsiyem olabilir eğer bu konuda problem yaşarsan. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.
Selamlar, aynı modelin rtx2060+i7 9750hlı modeli var, pil süresini arttırmak için ne yapabilirim?

YouTube+Netflix+Chrome 2.5 saat dayanıyor.

Güç yönetiminden güç tasarrufu moduna alın ayrıca MSI Dragon Center'dan eco moduna alıp fanları Auto'ya çekin, NVIDIA denetim masasısından pil modu ayarlarını tasarruf için özelleştirin ve arka plandaki RAM yiyen gereksiz uygulamaları tespit edip kapatın. Skype, Steam, blitz, uTorrent gibi programlar da arkadan pil ömrünüzü tüketir. Ayrıca batarya kalibrasyonu da yapmanızı tavsiye ederim. Ben rahat bir şekilde 4 saati görüyorum, tabii parlaklık da işleri değiştiriyor geceleri parlaklık yüzde 10'da ve 30'da kullanıyorum dizi film vs seyrederken. Umarım iş görür ayrıca güç modundaki işlemci maksimum kullanım yüzdesini de yüzde 40A çekmenizi tavsiye ederim, basit işlerde yeterli bir işlem gücüne sahip olacaktır.

Geri
Yukarı