MSI GF65 Thin alınır mı?

Aynen öyle. Gayet kaliteli bir bilgisayar.
@Ek01000 nasılsınız hocam halinizi hatrınızı soralım :) @Dark Lord of the Sith hocam siz nasılsın görüşmeyeli? Bayağı mesajınız olmuş :)
Turkish Kebab halimi hatırımı sormamışsın ayıp kardeşim öyle olsun. Bu arada ben fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Kötü kasa eski işlemci ve 8 GB RAM. 1660 TI alıp düzgün bir cihaz tercih edin.

Turkish Kebab halimi hatırımı sormamışsın ayıp kardeşim öyle olsun. Bu arada ben fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Kötü kasa eski işlemci ve 8 GB RAM. 1660 TI alıp düzgün bir cihaz tercih edin.
Hocam yazıyordum mesajınızı okudum :) Adamsınız
Evde sıkılıyoruz hocam, pek bir şey yapmıyorum bu aralar. T7 V22.1 düşünüyordum son zam üzdü. Siz nasılsınız hocam?
Bugün ne bu dikkatsizlik yeni gördüm :) Ben de iyiyim işte ders proje derken zaman geçiyor. Geçen SSD testleri kötü çıktı canım sıkkın 1500 lira vereceğiz yine. Kendinize iyi bakın :)
ADATA SU650 24.03.2021 Crystal Disk Mark.PNG

Son düzenleme:
Hocam yazıyordum mesajınızı okudum :) adamsınız

Bugün ne bu dikkatsizlik yeni gördüm :) ben de iyiyim işte ders proje derken zaman geçiyor. Geçen SSD testleri kötü çıktı canım sıkkın 1500 lira vereceğiz yine. Kendinize iyi bakın :) Eki Görüntüle 942422

Hocam yazıyordum mesajınızı okudum :) adamsınız

Bugün ne bu dikkatsizlik yeni gördüm :) ben de iyiyim işte ders proje derken zaman geçiyor. Geçen SSD testleri kötü çıktı canım sıkkın 1500 lira vereceğiz yine. Kendinize iyi bakın :) Eki Görüntüle 942422

Bu testlere çok güvenme ben kaç program denedim hepsinde farklı çıkıyor en iyisi yakınındaki arkadaşlarınla veri transferi yapıp gözlemlemek.

Sizce bu laptop alınır mı?
Parasını hak ediyor mu?
8 GB olması biraz kötü ama sonradan bir 8 GB RAM daha eklemeyi düşünüyorum.

Eğer etmiyorsa:
Sorunları ve eksikleri nedir?
8000-9000TL civarına ne önerebilirsiniz?
Laptop çok garip o ekran kartının içinde 8 gb ram var eklemeniz lazım.Aynı marka olması lazım.Bunun için Cpu-Z'den bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı