MSI GF65 Thin alınır mı?

SU650'ymiş, aman aman. Hocam siz 21.6 alacaktınız, o duruma ne oldu?
Lenovo Legion laptoplar duyruldu. Ben de 19.7'yi sattım Legion 5 Pro 3070 bekliyorum. Şimdi SU 650 yüzünden bütçe 21.000'den 20.000'e düştü. Böyle bir kalite varken Monster seçmek olmaz. Ayrıca bu SU650 konusu da etkili olmadı değil.

Lenovo Legion laptoplar duyruldu. Ben de 19.7'yi sattım Legion 5 Pro 3070 bekliyorum. Şimdi SU 650 yüzünden bütçe 21.000'den 20.000'e düştü. Böyle bir kalite varken Monster seçmek olmaz. Ayrıca bu SU650 konusu da etkili olmadı değil.
20K bütçem olsa ROG'dan başka almazdım. Lenovo dahil 😉. Asla gözümde bir ROG olamaz. Çok iyi olabilir ama ROG olamaz!

Eki Görüntüle 942453
Bu oldu. 16.500'e almıştım ben :(.
Monster'ın fiyatları indirmesi lazım, f/p durumları kalkıyor gün geçtikçe.
Bende Legion 5 Pro bekleyip beklememek arasında kalıyorum hocam, yurt dışından getirtme şansım var ama bu korona döneminin sonrasına kalıyor o da, kararsızım bu aralar.

Monster'ın fiyatları indirmesi lazım, f/p durumları kalkıyor gün geçtikçe.

Bende Legion 5 Pro bekleyip beklememek arasında kalıyorum hocam, yurt dışından getirtme şansım var ama bu korona döneminin sonrasına kalıyor o da, kararsızım bu aralar.
Hocam bence Temmuza kadar bekleyin kaliteli gözüküyorlar.
20K bütçem olsa ROG'dan başka almazdım. Lenovo dahil 😉. Asla gözümde bir ROG olamaz. Çok iyi olabilir ama ROG olamaz!
Her şey iyi ama Webcam yok. :)

Ne güzel işte online derste kamera açmamak için bir bahane. Açıkçası bu bir sorun bile değil hatta ince çerçeve olmasını sağlıyor ve bence bu bir artı.
Hocam malzeme kalitesi olarak Lenovo ile aynı gibi. Zaten Legionlar'da ince daha ne kadar ince olabilir ki? Bence bu Lenovo beni 6-7 sene götürür. Daha doğrusu kardeşimi :)

Hocam bence Temmuza kadar bekleyin kaliteli gözüküyorlar.
960M ile dayanabilirsem inşallah diyelim, ama zor gözüküyor. Almışken sınıfının en iyisini almak istiyorum ama beklemekte istemiyorum 🙃. Keşke Lenovo tam bir tarih ve fiyat verse de ona göre bekleyip beklememeye karar verebilsem. Boşuna bekleme şansım da kaybolur.

Hocam malzeme kalitesi olarak Lenovo ile aynı gibi. Zaten Legionlar'da ince daha ne kadar ince olabilir ki? Bence bu Lenovo beni 6-7 sene götürür. Daha doğrusu kardeşimi :)
Aynı mı? İyi de onun kadar ihtişamlı mı görünüşü soğutması o kadar iyi mi? Benimkisi tamamen zevk meselesi kardeşim bakma bana ben kimsenin tasarımını sevmediği VW Golf'u seven adamım bana sorma böyle şeyler farklı bir estetik anlayışım vardır.
1616781959171.png

Aynı mı? İyi de onun kadar ihtişamlı mı görünüşü soğutması o kadar iyi mi? Benimkisi zevk meselesi kardeşim bakma bana ben VW Golf seven adamım bana sorma böyle şeyler farklı bir estetik anlayışım vardır. Aşağıya bir kral bırakalım
Eki Görüntüle 942500
ROG serisinin tasarımları ben bir oyuncuyum diye bağırıyor, dayanamıyorum ona. Biraz daha sade bir şey lazım bana, Legion 5 Pro mükemmel duruyor o yüzden. Hem bir ofis laptopu gibi hem bir oyuncu.
Bende buraya bir kral bırakayım.
1616782148342.png

ROG serisinin tasarımları ben bir oyuncuyum diye bağırıyor, dayanamıyorum ona. Biraz daha sade bir şey lazım bana, Legion 5 Pro mükemmel duruyor o yüzden. Hem bir ofis laptopu gibi hem bir oyuncu.
Bende buraya bir kral bırakayım.
Eki Görüntüle 942505
İşte bende o keskin tasarımı seviyorum ya diğerlerinden bir farkı oluyor. Ayrıca ışıklarını kapatınca da oldukça sade oluyor. Özellikle Zephyrus modeli. Bu arada bu arabayı da çok severim 1967 Ford Mustang Shelby.

Yeni konular

Geri
Yukarı