MSI GF65 Thin alınır mı?

İşte bende o keskin tasarımı seviyorum ya diğerlerinden bir farkı oluyor. Ayrıca ışıklarını kapatınca da oldukça sade oluyor. Özellikle Zephyrus modeli. Bu arada bu arabayı da çok severim 1967 Ford Mustang Shelby.
Zephruslar güzel gerçekten hocam, onları ben de beğeniyorum.
69 Mustang değil miydi bunlar?

Soğutma testleri çıkmış mı Legion 5 Pro'nun? Eksik kalmam bende hemen yapıştırayım. Çocukluğumda en sevdiğim araba "Audi Titi" Shell'de mi ne satılıyordu.
1616782443975.png

Soğutma testleri çıkmış mı Legion 5 Pro'nun? Eksik kalmam bende hemen yapıştırayım. Çocukluğumda en sevdiğim araba "Audi Titi" Shell'de mi ne satılıyordu.
Eki Görüntüle 942511
Kullanan kişiler CPU'nun 85-90 olduğunu söylemişti stres testinde. Throttle yapmıyordu ancak. Alan kişilerin tek bir şikayeti vardı, çok ağır olması. Diğer şeyleri çok beğenmişlerdi.
Ne!! Oldu mu o kadar, 8.02 idi öğlen. Kontrol ediyorum hemen.
8.10 oldu hocam :D :D :D

Kullanan kişiler CPU'nun 85-90 olduğunu söylemişti stres testinde. Throttle yapmıyordu ancak. Alan kişilerin tek bir şikayeti vardı, çok ağır olması. Diğer şeyleri çok beğenmişlerdi.

8.10 oldu hocam :D :D :D
Throttle yapmıyorsa daha ne isteyelim ki? Ekonomi yine herzamanki gibi :)

20K bütçem olsa ROG'dan başka almazdım. Lenovo dahil 😉. Asla gözümde bir ROG olamaz. Çok iyi olabilir ama ROG olamaz!
Rog güzeldi bu arada hocam.
Ellemiştim
Ve dolar 8.10 olmuş yahu. Dedim tam haftasonu giriyor, borsa kapanıyor, fiyatta sıkıntı olmaz. Şimdi bakmaya korkuyorum Newegg'e.
Hocam malzeme kalitesi olarak Lenovo ile aynı gibi. Zaten Legionlar'da ince daha ne kadar ince olabilir ki? Bence bu Lenovo beni 6-7 sene götürür. Daha doğrusu kardeşimi :)
GL kasaylada benzer hocam.
960M ile dayanabilirsem inşallah diyelim, ama zor gözüküyor. Almışken sınıfının en iyisini almak istiyorum ama beklemekte istemiyorum 🙃. Keşke Lenovo tam bir tarih ve fiyat verse de ona göre bekleyip beklememeye karar verebilsem. Boşuna bekleme şansım da kaybolur.
Hocam doları düşünmeden diyorum:
960M sizi bir süre daha idare eder gibi.
Tabi sizin zevkinize kalmış. 😃

Hocam doları düşünmeden diyorum:
960M sizi bir süre daha idare eder gibi.
Etmesine eder ama benim ruhum doyar mı bilemiyorum. RDR 2'yi 60FPS oynamak istiyorum delicesine :D. 8GB RAM ekletsem biraz daha ömrü uzar ama boşa para da harcamak istemiyorum. Belki T7 V22.1'i alıp iade edebilirim beğenmezsem.

Etmesine eder ama benim ruhum doyar mı bilemiyorum. RDR 2'yi 60FPS oynamak istiyorum delicesine :D. 8GB RAM ekletsem biraz daha ömrü uzar ama boşa para da harcamak istemiyorum. Belki T7 V22.1'i alıp iade edebilirim beğenmezsem.
O zaman bence de RAM eklemeyin hocam, boşuna yeni bilgisayarım bütçesinden kısmak olur bence. Yeni bilgisayardan sonra ekleyin derim ben. 😃
RDR2'de çok güzel oyunmuş diyorlar, benimde oynayasım var😄

Yeni konular

Geri
Yukarı