MSI GF65 Thin alınır mı?

O zaman bence de RAM eklemeyin hocam, boşuna yeni bilgisayarım bütçesinden kısmak olur bence. Yeni bilgisayardan sonra ekleyin derim ben. 😃
RDR2'de çok güzel oyunmuş diyorlar, benimde oynayasım var😄
İki arada bir derede kaldım hocam gerçekten. En kötü zamanlardan sanırım laptop almak için. Aslında ilk masaüstü toplayacaktım stok sorunu yüzünden laptopa yöneldim. Sonum hayrolsun.
RDR2'yi 350 saat oynadım PS4'te hocam, bir 350 saat daha oynarım. O kadar güzel.

O zaman bence de RAM eklemeyin hocam, boşuna yeni bilgisayarım bütçesinden kısmak olur bence. Yeni bilgisayardan sonra ekleyin derim ben. 😃
RDR2'de çok güzel oyunmuş diyorlar, benimde oynayasım var😄
Ekran Görüntüsü (185).png
1616783794558.png

Son düzenleme:
İki arada bir derede kaldım hocam gerçekten. En kötü zamanlardan sanırım laptop almak için. Aslında ilk masaüstü toplayacaktım stok sorunu yüzünden laptopa yöneldim. Sonum hayrolsun.
RDR2'yi 350 saat oynadım PS4'te hocam, bir 350 saat daha oynarım. O kadar güzel.
Hocam konu açın, topluca tartışalım isterseniz, global olarak sıkıntı yetmiyormuş gibi ulusal olarak da ekonomi kötünün de kötüsüne yaklaşıyor😔

Hocam RDR 2'nin kötü gözükme ihtimali yok :D. Ben PS4'te oynadığım için karıştıramadım onları, kendi çektiğim fotoğrafları atayım, onlardan karşılaştırın isterseniz.
Eki Görüntüle 942571Eki Görüntüle 942572Eki Görüntüle 942573Eki Görüntüle 942574Eki Görüntüle 942575Eki Görüntüle 942576Eki Görüntüle 942577Eki Görüntüle 942578
Niyeyse bana bunlar daha güzel gibi geldi? Ya da fotoğraf konusunda acemiliğimdendir.

Geri
Yukarı