MSI GF65 Thin alınır mı?

Daha ucuz bir 3060'lı alternatif düşünürseniz: Tracer 7T-144 | Game Garaj
Fakat MSI kalitesinde olmayacaktır tabii ki. O kadar bütçeniz varsa MSI almanızı tavsiye ederim. RAM takviyesi yaparak da uzun ömürlü performansı sağlamış olursunuz. Bence güzel tercih.

Daha ucuz bir 3060'lı alternatif düşünürseniz: Tracer 7T-144 | Game Garaj
Fakat MSI kalitesinde olmayacaktır tabii ki. O kadar bütçeniz varsa MSI almanızı tavsiye ederim. RAM takviyesi yaparak da uzun ömürlü performansı sağlamış olursunuz. Bence güzel tercih.
Bu gönderdiğim modelin aynısı sadece marka basılmış hali gibi duruyor, değişen başka bir şey var mı?

Kesin konuşmuş olmayayım, MSI çok köklü bir markadır dolayısıyla kalite farkı vardır diye düşünüyorum. İki cihaz arasında direkt kalite veya performans karşılaştırması yapamam fakat Technopat yakın zamanda bu Tracer modelini inceledi. Videosunu şöyle bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu incelemeyi izlemedim fakat MSI cihaz hakkında da fikir olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gamegaraj yerine msi tercih etmenizi öneririm. Köklü ve iyi bir markadır msi.
Bütçede herhangi bir sıkıntı yoksa ben de bu öneride bulunuyorum. Bir kez alıp uzun süre kullanılacak performanslı bir ürün sonuçta. Daha kaliteli bir marka seçtiğinize pişman olmazsınız. Ben sadece bütçe sıkıntısı varsa alternatif olarak vermek istedim. GameGaraj fena değil fakat MSI olamaz tabii ki.

Bütçede herhangi bir sıkıntı yoksa ben de bu öneride bulunuyorum. Bir kez alıp uzun süre kullanılacak performanslı bir ürün sonuçta. Daha kaliteli bir marka seçtiğinize pişman olmazsınız. Ben sadece bütçe sıkıntısı varsa alternatif olarak vermek istedim. GameGaraj fena değil fakat MSI olamaz tabii ki.
Aradaki bütçe farkına göre gamegaraj fena değil ve ben alınabilir olarak düşünüyorum. Ayrıca başka laptop önerilerine de yönebilir konu sahibi birazdan link eklemesi yapacağım. O msi bana pahalı geldi bi tık.

Aradaki bütçe farkına göre gamegaraj fena değil ve ben alınabilir olarak düşünüyorum. Ayrıca başka laptop önerilerine de yönebilir konu sahibi birazdan link eklemesi yapacağım. O msi bana pahalı geldi bi tık.
Tabii ki alınabilir bir cihaz GameGaraj. MSI içinse normal diyorum çünkü genelde 10300H ve 1650Ti bulunan bütçeye ancak 9300H ve 1650 & 1650Ti'lı cihaz bulunabiliyordu MSI'da. O yüzden piyasada pek 3060 alternatifi yokken MSI'da uçuk fiyatlarda olmaması güzel fakat GameGaraj teklifi daha güzel fiyat/performans olarak bakıldığında. Technopat incelemesinde de cihaz görüldüğü üzere güven veriyor. Biraz da konu sahibine kalmış tercih.

GameGaraj MSI üretimidir. Attığın modeli de tavsiye etmem, atılan GameGaraj'ı da tavsiye etmem. Kaliteli sanılan ama kalitesiz olan bir markadır. Kronik menteşe sorunundan kullanıcılara çok çektirmiştir.
Monster Tulpar V22.1 öneriyorum. Alt tarafı hariç her tarafı alüminyumdur. 2K 144 Hz panele sahiptir. Panelini renk oranı iyidir. RTX 3060 MAX-P vardır yani en iyi RTX 3060'a sahiptir. Soğutması iyidir. MUX vardır.

GameGaraj MSI üretimidir. Attığın modeli de tavsiye etmem, atılan GameGaraj'ı da tavsiye etmem. Kaliteli sanılan ama kalitesiz olan bir markadır. Kronik menteşe sorunundan kullanıcılara çok çektirmiştir.
Monster Tulpar V22.1 öneriyorum. Alt tarafı hariç her tarafı alüminyumdur. 2K 144 Hz panele sahiptir. Panelini renk oranı iyidir. RTX 3060 MAX-P vardır yani en iyi RTX 3060'a sahiptir. Soğutması iyidir. MUX vardır.
Hocam Monster konusunda endişeliyim, bundan çok şikayetçi olan var, bu model güvenilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı