MSI GL65 Leopard nasıldır?

BEACT

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, bir arkadaşım bilgisayar almak istiyor. Ben de ona bunu önerdim ama almadan önce sizlere soracağımı söyledim. Nereden almak ve hangisini almak daha mantıklı sizce? Bu arada kendisi bir kadın bu kadar yüksek özellikte olan bir bilgisayar olmak zorunda değil daha düşük özelliklerde olan bilgisayar önerilerinizi de alabilirim. Yanlış anlamayın cinsiyetçilik değil amacım kendisinin oyunlarla pek alakası yok beraber birkaç oyunu oynayabilelim diye almak istiyor.

Msi GL65 Leopard core i7 10750H notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Msi GL65 Leopard kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

MSI GL65 LEOPARD 10SER-415TR I7-10750H 16GB DDR4 RTX2060 GDDR6 6GB 512GB SSD 1TB HDD 15.6" FHD 144Hz W10 Notebook | ITOPYA

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, bir arkadaşım bilgisayar almak istiyor. Ben de ona bunu önerdim ama almadan önce sizlere soracağımı söyledim. Nereden almak ve hangisini almak daha mantıklı sizce? Bu arada kendisi bir kadın bu kadar yüksek özellikte olan bir bilgisayar olmak zorunda değil daha düşük özelliklerde olan bilgisayar önerilerinizi de alabilirim. Teşekkürler.

Msi GL65 Leopard core i7 10750H notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Msi GL65 Leopard kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da. Satın al.

MSI GL65 LEOPARD 10SER-415TR I7-10750H 16GB DDR4 RTX2060 GDDR6 6GB 512GB SSD 1TB HDD 15.6" FHD 144Hz W10 Notebook | ITOPYA

Çok pahalılar, o paraya çoğu markada RTX 2070 bulabilirsiniz.

Bu bütçeye RTX 2070'li bir laptop öneririm.

Attıklarınız berbat.

RAM'den iki adet alın ve SSD'yi Crucial P1 yapın. Onlara bin basar.
MSI'a "berbat" deyip, Gamegaraj önermeniz bana da biraz garip geldi açıkcası.
Bu bütçeye RTX 2070'li bir laptop öneririm.
Daha düşük bütçeli giriş seviye olarakta önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

MSI'a "berbat" deyip, Gamegaraj önermeniz bana da biraz garip geldi açıkcası.
Berbat derken fiyat performans oranını diyordum. Neredeyse 17K fiyata 2060 almak saçmalık. Yoksa taş gibi laptop. Ek olarak attığım Gamegaraj olan da MSI şasi.

Alternatif istiyorsanız G15 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı