MSI GL73 8RE-807XTR Nasıldır?

MSİ GL73 8RE için de pek bir video yok birkaç ön video dışında ama msi problem yaratacagını düşünmüyorum ve tespiti halinde direk iade isteyeceğim.
MSİ GL73 8RE için de pek bir video yok birkaç ön video dışında ama msi problem yaratacagını düşünmüyorum ve tespiti halinde direk iade isteyeceğim.
Monster İadeyi yapmış ve 3 gün sürdü hesabıma geçmesi demekki iade isteyince kısa sürebiliyormuş.

Son düzenleme:
ben de sizin baktığınız ürüne bakıyordum ve şuan bu üründe karar kılmış gibiyim. Sizde bir bakın isterseniz. İşlemcinin 9750 ve rtx 2060 olması avantaj monster bilgisayarlardan biraz pahalı ama monsterın uzun ömürlü olmaması gibi şikayetler mevcut. Ben de henüz tam karar veremedim.

ben de sizin baktığınız ürüne bakıyordum ve şuan bu üründe karar kılmış gibiyim. Sizde bir bakın isterseniz. İşlemcinin 9750 ve rtx 2060 olması avantaj monster bilgisayarlardan biraz pahalı ama monsterın uzun ömürlü olmaması gibi şikayetler mevcut. Ben de henüz tam karar veremedim.
Bütçe olarak problem yaratabilir,evet o seriyi billiyorum da bakalım.
Hocam belirttiginiz ürün yerine GL73 8SE alınabilir bence 15.6 yerine 17.3 alınabilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Benim için taşınabilirlik ve işlemci önemli. 17.3 taşıma açısından sorun çıkarabilir ve ekran için işlemciden feragat etmek istemiyorum. Burada kişisel tercih önemli :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı