MSI GP66 alınır mı?

Hocam internet sitesinden yeni driveri yükledim ve direk sorun çözüldü şu anda ses var mikrofonu test edeceğim.

Mikrofonda yeni driver ile sorunsuz çalışıyor.

Intel(R) Smart Soundtechnology Ses denetleyicisini sağ tık kaldır ve temizle deyin.
Bilgisayarı yeniden başlatın. Daha Sonra aygıt yöneticisinde Ünlem işareti olan bir şey olacak onu yükle deyip yeni indirdiğiniz intel_sst dosyasını indirin.
Yeni driveri siteden indirin sorun çözülüyor.

Eki Görüntüle 1147988

sst.png

Dediğinizi yaptım bu şeyde ünlem çıktı, seste sorun yok ama mikrofon hala çalışmıyor.

abc.png

Edit: Tamamdır çözdüm, mikrofon da çalışıyor elinize sağlık hocam.

Son düzenleme:
@BeLcyna RAID driverini kurabildiniz mi hocam, .exe'lerin hepsine bastım ama herhangi bir değişiklik olmadı nasıl kurulduğunu biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

raid.png

Eki Görüntüle 1147996

Dediğinizi yaptım bu şeyde ünlem çıktı, seste sorun yok ama mikrofon hala çalışmıyor.

Eki Görüntüle 1148001

Edit: Tamamdır çözdüm, mikrofon da çalışıyor elinize sağlık hocam.
Güzel hızlı çözüm üretmeleri güzel olmuş :) Pc elime geldiği gün, driver yüklenmesi de iyi tesadüf bu arada klavyesini bir sevemedim basma hissiyatı güzel ama küçük biraz :D ( Apex 7 den geçtiğim için )
@BeLcyna RAID driverini kurabildiniz mi hocam, .exe'lerin hepsine bastım ama herhangi bir değişiklik olmadı nasıl kurulduğunu biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1148020
O tamamen farklı bir dosya diye biliyorum ben masaüstündede Am4 Raid dosyasını kuramadım, o yüzden hiç ellemedim bile. Bazıları bios ve disk üzerinde işlem yapmak için demişti @Radeon RX 5500M hocam daha iyi bilirde sanırım gerekli değil
Çok fazla test soran olduğu ve bende arayıp bulamadığım için;

Edittt:
Pubg indiriyorum ben, Testleri orda yapacağım. Siz hangi oyunla yapmayı planlıyorsunuz. Arkadaşlarla paylaşalım. bu arada siz Mux u açmış mıydınız? @Semicon

Son düzenleme:
Güzel hızlı çözüm üretmeleri güzel olmuş :) Pc elime geldiği gün, driver yüklenmesi de iyi tesadüf bu arada klavyesini bir sevemedim basma hissiyatı güzel ama küçük biraz :D ( Apex 7 den geçtiğim için )

O tamamen farklı bir dosya diye biliyorum ben masaüstündede Am4 Raid dosyasını kuramadım, o yüzden hiç ellemedim bile. Bazıları bios ve disk üzerinde işlem yapmak için demişti @Radeon RX 5500M hocam daha iyi bilirde sanırım gerekli değil

Edittt:
Pubg indiriyorum ben, Testleri orda yapacağım. Siz hangi oyunla yapmayı planlıyorsunuz. Arkadaşlarla paylaşalım. bu arada siz Mux u açmış mıydınız? @Semicon
MUX'u pazartesi bilgisayar gelir gelmez açmıştım herhangi bir sorun yok tertemiz çalışıyor :) Gta Online'de test edeceğim hocam 4-5 saat aralıksız oynadıktan sonra sıcaklıkları merak ediyorum ben de. Bir de son olarak şey sorayım, Feature Manager'den battery calibration yaptınız mı, yapmalı mıyız? @Radeon RX 5500M

MUX'u pazartesi bilgisayar gelir gelmez açmıştım herhangi bir sorun yok tertemiz çalışıyor :) Gta Online'de test edeceğim hocam 4-5 saat aralıksız oynadıktan sonra sıcaklıkları merak ediyorum ben de. Bir de son olarak şey sorayım, Feature Manager'den battery calibration yaptınız mı, yapmalı mıyız? @Radeon RX 5500M
Muxu nasıl açmıştınız hocam, batter calibrationu bende merak etmiştim 4-5 ayda bir yapınız diye uyarı vardı.

Edittt:

Hocam bir de batarya 1.5 saatte bitiyor diyorlar. Acaba sadece iGPU aktive edip günlük işlerde kullanacağımız zaman yüksek batarya süresi alabiliyor muyuz film izlerken? Vakit olursa onu da dener misiniz güç tasarrufu modunda?

Yeni konular

Geri
Yukarı