MSI GP66 alınır mı?

Hocam, hiç araştırma yapmadan önünüze gelen laptopa bu kadar para verebildiyseniz laptopun sorun çıkarmasının da sizi çok etkilememiş olması lazım.

Hocam ben almadım tanıdığım birinin aldığı laptop ayrıca başka tanıdıklarımında yaşadığı sorunlar var tabii onu ne kadar etkilemiştir bilmiyorum ama en son bayağı yaymaya çalışıyordu bunu. Monster'in en son çıkan RTX 3060'lı versiyon v21.4 de falanda sorun yaşayan bildiğim kişiler var o yüzden ben monstera pek sıcak bakmıyorum. Şu an düzeltmişlerdir belki bilmem ama ASUS, Acer Nitro, HP Omen gibi markalar varken zaten yine tercih etmem Monster'i tabii fiyata göre değişir.

Hocam ben almadım tanıdığım birinin aldığı laptop ayrıca başka tanıdıklarımında yaşadığı sorunlar var tabii onu ne kadar etkilemiştir bilmiyorum ama en son bayağı yaymaya çalışıyordu bunu. Monster'in en son çıkan RTX 3060'lı versiyon v21.4 de falanda sorun yaşayan bildiğim kişiler var o yüzden ben monstera pek sıcak bakmıyorum. Şu an düzeltmişlerdir belki bilmem ama ASUS, Acer Nitro, HP Omen gibi markalar varken zaten yine tercih etmem Monster'i tabii fiyata göre değişir.
Hocam eğer şikayeti yaymak istiyorsanız ayrı bir konu açmanız çok daha doğru olacaktır.

Tamam hocam ona eyvallah ama, bu laptop MSI üretimi. Bildiğiniz MSI.

Nasıl yani 😅 bunu bilmiyordum sağ olun bilgi için.

MSI GP76'ya Monster logosu basılmış hali.

Ekran Alıntısı-1.PNG

Oyun testlerini yapabildiniz mi arkadaşlar ?
Gta Online 4x MSAA, Advanced Graphics kapalı,diğer bütün grafikler maksimum, MUX açık 3 saat civarı oynadım. Maksimum fanlar açıktı. GPU 70-75, CPU 75-82 derece, FPS 90-100 altına düşmedi çimenli araziler hariç(oyun motorundan dolayı böyle, oralarda da 60 FPS altına düşmedi.)

Yeni konular

Geri
Yukarı