MSI GP66 alınır mı?

Muxu nasıl açmıştınız hocam, batter calibrationu bende merak etmiştim 4-5 ayda bir yapınız diye uyarı vardı.
BIOS'a girin, Sağ Shift+Sağ Ctrl+Alt tuşlarına basılı tutarken F2'ye basın. Advanced BIOS sekmesine yeni özellikler eklenicek, MSI VGA MODE'u bulun, default olarak msHybrid seçili, onu Discrete Graphics'e çevirin. F10'a basıp save and restart diyin tamamdır. Birazdan ilk battery calibration'umu yapıcam ben, 3-4 ay sonra bir kez daha yaparım artık öyle diyorlarsa öyledir :)

BIOS'a girin, Sağ Shift+Sağ Ctrl+Alt tuşlarına basılı tutarken F2'ye basın. Advanced BIOS sekmesine yeni özellikler eklenicek, MSI VGA MODE'u bulun, default olarak msHybrid seçili, onu Discrete Graphics'e çevirin. F10'a basıp save and restart diyin tamamdır. Birazdan ilk battery calibration'umu yapıcam ben, 3-4 ay sonra bir kez daha yaparım artık öyle diyorlarsa öyledir :)
Laptop altına soğutma cihazı olarak ne aldınız? bende Rampage X-Gust var.
Tp-Link Uh720 aldım birde usb çoklamak için.

Hocam bir de batarya 1.5 saatte bitiyor diyorlar. Acaba sadece iGPU aktive edip günlük işlerde kullanacağımız zaman yüksek batarya süresi alabiliyor muyuz film izlerken? Vakit olursa onu da dener misiniz güç tasarrufu modunda?
Boş olduğumda iGPU, güç tasarrufu, %50 parlaklık, klavye ışıkları kapalı,monitör 60hz şeklinde Youtube 1080p video açıp test edeyim hocam.
Laptop altına soğutma cihazı olarak ne aldınız? bende Rampage X-Gust var.
Tp-Link Uh720 aldım birde usb çoklamak için.
Soğutma almadım alttan hava alması için stand kullanacağım sadece hocam elime geçtiğinde, 3 adet USB girişi de yetiyor sadece fare takıyorum zaten :)

Boş olduğumda iGPU, güç tasarrufu, %50 parlaklık, klavye ışıkları kapalı,monitör 60hz şeklinde Youtube 1080p video açıp test edeyim hocam.

Soğutma almadım alttan hava alması için stand kullanacağım sadece hocam elime geçtiğinde, 3 adet USB girişi de yetiyor sadece fare takıyorum zaten
peki Touch padi nasıl iptal ediyoruz :(

MUX'u pazartesi bilgisayar gelir gelmez açmıştım herhangi bir sorun yok tertemiz çalışıyor :) GTA Online'de test edeceğim hocam 4-5 saat aralıksız oynadıktan sonra sıcaklıkları merak ediyorum ben de. Bir de son olarak şey sorayım, Feature Manager'den battery calibration yaptınız mı, yapmalı mıyız? @Radeon RX 5500M

8 aydır yapmadım. Doğru düzgün çalışmıyor Dragon Center.

Bu laptop MSI, ucuz diye Clevo'ya atlanırsa bu olur tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı